Battlefiled Hardline

front.post
front.public: 16. 06. 2015
t03 – obnovený – obnovený – obnovený
Vrhněte se do akce ve hře Battlefield Hardline, nejnovějším pokračování této série, a prožijte své sny ze světa policistů a zločinců. Inspirací pro hru Hardline byly slavné televizní kriminálky. Nabídne úchvatnou kampaň pro jednoho hráče, v níž bude často záležet jen na vašem rozhodnutí, a spoustu skvělých novinek ve hře pro více hráčů. Podíváte se na nové mapy a zahrajete si v režimech točících se kolem boje se zločinem.

 

Svět policistů a zločinců
Studio Visceral Games vám přináší drsnou příběhovou kampaň pro jednoho hráče plnou pozoruhodných postav. Ponořte se do nového světa zločinu a pomsty.

 

https://youtu.be/RTJLE7IKdnM

 

Nejrychlejší hra v sérii Battlefield
Nové zážitky z rychlé hry pro více hráčů. Nová vozidla, nové herní režimy a nové mapy, které vás rychleji než kdy dříve přivedou přímo do středu dění.

 

Nové vybavení, nové strategie
Hra Battlefield Hardline obsahuje všechno, co se hráčům na této sérii tolik líbí – týmovou hru, ponoření do děje i všeobecný chaos – a posouvá to na zcela novou úroveň. Nové vybavení, nové zbraně a nové herní prvky, to vše dodává osvědčenému hraní více hráčů ze série Battlefield spoustu nových strategických možností.