Bezdrátová sluchátka Bose SoundLink on-ear

front.post
front.public: 05. 04. 2019
000  – obnovený – obnovený

Chcete si vychutnat každý hudební detail? Hledáte výkonná sluchátka s důrazem na čistý a bohatý zvuk? Pak se mrkněte na sluchátka Bose SoundLink on-ear.

Bezdrátová sluchátka s vynikající výdrží na baterii, kterou lze pohodlně dobít. Sluchátka, která vám dodají energii v podobě hudby po celý den. Sluchátka, která se nezaleknou ani větrného počasí nebo hluku, který nepropustí.Skvělý sound
Připravte se na výkonný, detailní a vyvážený zvuk, který si můžete užít všude, kam půjdete. Díky patentované technologii Bose Triport pracující s active EQ bude znít hudba nejdynamičtěji. Uslyšíte každý detail od hlubokých tónů po vysoké.  


 


 


 


Až 15 hodin poslechu
Díky baterii s vysokou životností si můžete užít až 15 hodin poslechu. Poslouchejte oblíbenou hudbu, sledujte filmy, videa nebo hrajte hry bez toho, aniž by sluchátkům došla šťáva. A pokud se tak stane, stačí je připojit pomocí USB kabelu do jakéhokoliv mobilního zařízení s nabíjecím USB portem nebo na nabíječku a do 1,5 hodiny budou sluchátka nabita.  


 


Stvořena pro vás
Sluchátka poskytují maximum pohodlí díky polstrovanému nastavitelnému hlavovému mostu, který se přizpůsobí velikosti každé hlavy. Jemně polstrované náušníky, které lze rotačně nastavit tak, aby maximálně vyhovovaly vašim uším, se skvěle přizpůsobí každému uchu. Aby si sluchátka udržela stále tak nádherný vzhled, lze náušníky složit a umístit do ochranného pouzdra. Výrobce navíc ke sluchátkům dodává extra kabel pro případ, že by se baterie sluchátek vybila a neměli byste možnost je hned nabít.  


 


Ovládání na dosah ruky
Potřebujete zvednout telefon, zatímco telefonujete nebo sledujete video? Nemusíte hledat svůj smartphone, stačí stisknout tlačítko na pravém náušníku a jste okamžitě „na drátě“. Pokud stisknete prostřední tlačítko ještě jednou, zahájíte přehrávání, pauznete hudbu, přeskočíte ji nebo zahájíte hovor.  


http://www.basys.cz