Boombox SPT 5280

front.post
front.public: 09. 12. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Pokud si stále lámete hlavu, co koupit svému dospívajícímu nebo už čerstvě dospělému dítěti, přinášíme vám tip. Novinka mezi boomboxy, neboli velkými „kazeťáky“, jak jsme zvyklí říkat my, starší. SENCOR právě nabízí nové nadupané rádio s CD, BT, MP3, USB, AUX a FM rádiem.


 


Tento fešák o velikosti ( š / v / h ) 513 x 162 x 287 mm a váze 3,5 kg potěší nejen mladé lidi, kteří muziku poslouchají vlastně pořád, ale i ostatní znalce, i jen obyčejné posluchače. O kvalitní zvuk se starají 4 reproduktory (2 širokopásmové a 2 výškové) s výstupním výkonem 16 W. Radio SENCOR SPT 5280 přehraje hudbu či mluvené slovo z nosičů: CD-R / RW, Bluetooth, MP3 i USB. Díky equalizéru si skvěle vyladíte i správný tón svého oblíbeného žánru –  Rock, Pop, Jazz, Flat, Classic.


 


Pro příjem rádia je SPT 5280 vybaveno teleskopickou anténou, digitálním laděním, které se zobrazuje na LCD displeji, i možností předvolby až 20 stanic a možností zobrazení ID3 popisů.  


 


Dalšími příjemnými funkcemi a doplňky jsou hodiny, které nejen ukazují čas, ale i mohou budit hudbou z rádia, CD či USB, dalším příjemným doplňkem je dálkové ovládání.