CHRIS HEMSWORTH SE STAL TVÁŘÍ VŮNĚ HUGO BOSS

front.post
front.public: 28. 07. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Australský televizní a filmový herec Chris Hemsworth, kterého známe z filmů jako Thor, Avengers nebo Sněhurka a lovec, se stal novou tváří a ambasadorem vůně BOSS BOTTLED GEARSHIFT. V kampani na tuto vůni pod názvem Man of Today ho uvidíme už v září tohoto roku.


 


Chris Hemsworth se tak zařadil do seznamu slavných herců, kteří kdy reprezentovali značku Hugo Boss. Připomeňme si například Gerarda Butlera, Zaca Efrona, nebo Orlando Blooma. Každý z nich představoval v ten daný moment pro značku jiný impulz, jinou fázi a jiný pohled na svět.


 


Nyní BOSS BOTTLED stojí před novým úkolem: inspirovat muže, aby ukázali světu, kým skutečně jsou prostřednictvím svých činů a hodnot, kterými žijí. Usiluje o to, aby muži odkudkoli sdíleli a oslavovali své rozdílné představy o úspěchu. Celá kampaň zachycuje snímek toho, jak se mužnost vyvinula v to, co znamená dnes. A kdo jiný než Chris Hemsworth ala Thor by byl tím pravým obrazem Man of Today?


 


 


„Kampaň Man of Today reprezentuje myšlenku, že činy znamenají více než slova. Je to princip, se kterým se ztotožňuji a podle kterého se snažím žít svůj život. Je mi velkou ctí ztělesnit Muže Dneška,” uvedl Chris Hemsworth.


 


Elegantní dřevitá vůně BOSS BOTTLED, jedna z nejikoničtějších vůní pro muže za posledních 20 let, je synonymem maskulinity, touhy a ambicí. Kampaň Man of today na novou limitovanou edici BOSS BOTTLED GEARSHIFT zahájila celosvětovou diskuzi o významu mužnosti a úspěchu v dnešním moderním světě.