Chytrý Blu-ray Disc™ Sony BDP-S6500

front.post
front.public: 28. 06. 2015
t01 – obnovený
Oblíbená sbírka filmů i celý svět online zábavy: přehrávejte vše v „turbo“ režimu na novém, chytrém Blu-ray Disc™ přehrávači BDP-S6500 od Sony. Pokud ho máte připojený ke kompatibilní televizi s podporou 4K, 4K Ultra HD upscaling vám zaručí ještě jasnější a realističtější obraz. Výkonný videoprocesor konvertuje standardní video signál na kvalitu, která se blíží rozlišení 4K (3840 x 2160). Obraz s více než 8 miliony pixelů nabízí dokonalé vykreslení i toho nejjemnějšího detailu, a to i když sedíte blízko obrazovky.  

 

Model BDP-S6500 propůjčuje domácí zábavě nový rozměr vzrušujícího 3D zobrazení. Přehrávač můžete propojit s jakoukoliv 3D televizí a své 3D Blu-ray Disky přehrávat s úžasně realistickým a jasným obrazem. I 2D disky přehrávač automaticky „vylepší“ na simulovanou 3D kvalitu, která vašim oblíbeným filmům propůjčí dosud nevídanou hloubku.

 

Pokud sledujete filmy z disku v HD či videa v nízkém rozlišení, přehrávač dělá vše proto, aby byl obraz vždy ostrý a jasný. Technologie IP Content Noise Reduction Pro využívá inteligentního algoritmu pro redukci obrazového šumu, zatímco funkce HD Reality Enhancer optimalizuje zrnitost i barvy obrazu pixel po pixelu. Technologie Pure Picture Control zlepšuje kontrast pro ještě realističtější obraz, zatímco Super Bit Mapping nabízí úžasně plynulou gradaci barev, která vynikne zejména při scénách, jako je západ slunce, které jsou často doprovázeny nechtěnými pruhy.

 

Brouzdání na internetu a streaming je naprosto plynulý díky nejmodernější Wi-Fi technologii. Design, který využívá několika antén zabudovaných přímo v přehrávači, a technologie MIMO (Multiple Input Multiple Output) zajišťuje rychlejší, stabilnější signál bez interferencí – a díky tomu plynulý streaming ve všech koutech vašeho domova.

 

 

Uvnitř přehrávače BDP-S6500 najdete výkonný dvoujádrový procesor, který je zárukou bezproblémového fungování a rychlé doby odezvy. Webové stránky se načítají rychleji, filmy a videa z internetu se streamují plynuleji a s kratšími prodlevami. Navigace menu je také přehledná a s výbornou reaktivitou, takže se můžete bavit okamžitě a nečekat dlouze na to, až se spustí.

 

Filmy a videa mají nejen skvělý obraz, ale nechybí ani výborný zvuk. Digital Music Enhancer kombinuje tři audio technologie od Sony pro ještě důvěryhodnější zvuk dialogů, hudby a filmů. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine), Dynamic Range Recovery a Advanced Auto Volume obnovují audio detaily ztracené během komprese, vylepšují dynamický rozsah a minimalizují rozdíly v hlasitosti mezi různými nahrávkami.

 

Nový přehrávač BDP-S6500 Blu-ray Disc™ od Sony jde do prodeje již dnes.