CRKT Buy Tighe

front.post
front.public: 07. 11. 2014
clanek-crkt-tighe-2
Unikátní zavírací nůž CRKT 5260 Buy Tighe z limitované edice 500 ks, vyrobený ke 20. výročí vzniku firmy CRKT, jedinečný sběratelský kousek!

 

Světoznámá nožířská jména, která jsou spojena s CRKT vypovídají o kvalitě jejich výrobků.  Jim Hammond, Ed Halligen, Kit Carson, Pat a Wes Crawford a jiní vytvořili širokou a unikátní kolekci ve které si vybere skutečně každý. Inovativní přístup designérů a nožířů spolu s registrovanými patenty proslavili značku i jednotlivé modely.

V Pražšké prodejně Trapper je k vidění i zakoupení unikátní kousek z dílen CRKT, který jen tak běžně není k vidění.

 

 

Jedinečný sběratelský kousek

Tento nůž je jedinečný nejen proto, že je jedním z 500 vyrobených kusů v rámci limitované edice ke 20. výročí vzniku firmy CRKT, ale též konstrukčně je unikátní a díky tomu získal ocenění za nejinovativnější nůž na prestižní nožířské akci Blade Show. Námi nabízený kus má pořadové číslo 66.

 


Špičková kvalita a precizní zpracování

Nejedná se však o "pouhý" nůž do sbírky, ale je samozřejmě plně funkční a použitelný bez jakýchkoli omezení. Na jeho výrobu byly použity špičkové materiály a kvalita zpracování je též na nejvyšší úrovni. Nůž má dvě identické čepele vyrobené z oceli 154CM o tvrdosti 59 - 61 HRC a každá z nich je opatřena samostatnou hřbetní pojistkou.
Otevírání se provádí zatlačením na flipper, který následně slouží jako záštita. Rukojeť je vyrobena z titanu a je zdobena geometrickými prořezávanými obrazci s modrou povrchovou vrstvou nitridu titanu. Nůž je též opatřen klipsem pro pohodlné nošení, který lze libovolně umístit na čtyři místa. Nůž je dodáván s vitrínou z plexiskla.

 

Více o noži KLIKNI ZDETrapper s.r.o.
Přijďte si k nám vybrat ten správný nůž. Poradíme Vám s výběrem toho nejvhodnějšího. Skladem na prodejně máme přes 2500 položek. V nabídce máme vše od zavíracích a kapesních nožů, přes nože vrhací, kuchyňské, outdoorové, víceúčelové, lovecké, až po ty speciální jako jsou záchránářské, potápěčské, palubní, atd. Samozřejmostí je i příslušenství k nožům v podobě pouzder a kvalitních brousků.

http://www.trapper.cz