Dell představil XPS Desktop

front.post
front.public: 21. 07. 2020
foto

Zcela přepracovaný XPS Desktop se vrací jako dosud nejvýkonnější systém XPS, jaký kdy Dell postavil. Je vybavený výkonnými komponentami včetně nejnovějších procesorů Intel Core 10. generace (až do i9K) a grafických karet až do NVIDIA GeForce RTX 2070 SUPER, aby byl připravený na výpočetně náročné úlohy, kreativní práci, hry i virtuální realitu.


XPS Desktop nabízí mimořádně vysoký výkon v ještě menším prostoru než předchozí generace (19 l oproti 24 l) a umožňuje modernizaci či rozšíření bez použití nástrojů. Obsahuje 500W zdroj pro napájení grafické karty s příkonem až 225 W, čtyři pozice pro pevné disky a tři rozšiřující pozice. Konstruktéři Dellu celý systém navrhli s ohledem na maximalizaci výkonu a průtoku vzduchu otevřenou architekturou. Teplotní poměry zlepšuje chlazení regulátoru napětí, strategické rozmístění větracích otvorů a vysokootáčkové ventilátory, které zajišťují patřičný průtok vzduchu.


Design XPS desktopu je ověřený amatérskými tvůrci obsahu v rámci programu NVIDIA RTX Studio a je vybavený ovladači NVIDIA Studio. Poskytuje výkon a spolehlivost, jaké jsou potřeba k realizaci jakéhokoli domácího tvůrčího projektu. Vybrané konfigurace nesoucí označení „Creator Edition“ jsou určené těm, kdo se chtějí hlouběji věnovat tvorbě digitálního obsahu – fotografii, grafickému designu, skládání hudby a dalším tvůrčím činnostem.


XPS Desktop přebírá některé uživatelsky oblíbené designové prvky nových notebooků XPS 13, XPS 15 a XPS 17. Jde například o moderní minimalistický vzhled nebo barevnost – světlá barva Mineral White nebo tmavá Night Sky, díky kterým dokonale zapadne do každého domácího i kancelářského prostředí.


Nové monitory řady S
Dell přichází také s novými monitory řady S v elegantním novém designu v barvě Platinum Silver, s úhlopříčkou od 27 do 32 palců, s integrovanými reproduktory, pokrytím 99 % barevného prostoru sRGB a technologií AMD FreeSync. Poslouží stejně dobře ke sledování streamovaných pořadů, oddechovým hrám nebo v domácí pracovně.


Zakřivený 4K monitor Dell S3221QS nabízí ostrý a hluboký obraz. Mimořádný vizuální zážitek doplňuje kvalitní ozvučení v podání dvou integrovaných 5W reproduktorů. Těm, kdo hledají dokonalejší zobrazení při domácí kreativní práci, je určený 4K monitor Dell S2721QS a QHD monitor Dell S2721DS, oba vybavené IPS displeji, které nabízí živé barvy z každého úhlu.


Vůbec poprvé je nyní u monitorů řady S po dobu záruky k dispozici služba Dell Premium Panel Exchange, která zajistí, že vadné pixely nebudou kazit zážitek z dokonalého obrazu.