DOPŘEJTE SI TU NEJLEPŠÍ ZMRZLINU

front.post
front.public: 08. 05. 2019
000-obnoveny-

Léto a horké dny se blíží a k tomu neodmyslitelně patří i mražené pochoutky. Pokud nedokážete odolat barevným kopečkům v kornoutku, ale zároveň také dbáte na to, aby měly složení podle vašich představ, máme pro vás skvělý tip. Pořiďte si zmrzlinovač Sage BCI600 a pochutnejte si na výborné domácí zmrzlině.


 


Sage BCI600je první výrobník zmrzliny, který automaticky rozpozná hustotu připravovaného mraženého dezertu podle vašeho nastavení a bude dezert uchovávat mražený až do jeho podávání. Zmrzlinovač disponuje 12 programy pro nastavení struktury dezertu – od měkčích mražených dezertů jako je sorbet, přes mražené jogurty a gelato až po zmrzlinu.


Hustotu připravovaného mraženého dezertu umí přístroj dle nastavení automaticky rozpoznat, což je zásadní pro její správnou konzistenci:  • Zmrzlina by měla obsahovat minimum vzduchu a být lehce nadýchaná, ale zároveň v ní na rozdíl od sorbetu nesmíme rozeznat krystalky ledu.

  • Gelato je třeba vymíchat s malým množstvím vzduchu do hladké a krémové konzistence.


Zmrzlinovač nabízí možnost výběru mezi automatickým a manuálním režimem od 5 do 180 min a je vybaven kompresorem, takže při přípravě odpadnou zdlouhavé práce s namrazováním vyjímatelné 1l nádoby či přidáváním ledu a zamrazením v lednici. Díky průhlednému víku můžete přípravu dezertu nejen kontrolovat, ale i přidávat dodatečné ingredience jako jsou například oříšky, ovoce nebo kousky čokolády.


Zmrzlinovač Sage BCI600 má elektronický modře podsvícený LCD displej a je vybaven praktickou funkcí KEEP COOL pro udržení hotového dezertu v chladu, a to po dobu až 3 hodin a funkci PRE-COOL vychlazení až na -30 ͦC před použitím.


Recept na jahodovo-jogurtovou zmrzlinu:


500 g jahod


250 g bílého jogurtu


100 ml smetany na šlehání


1 lžíce medu


Vše vložíme do mixéru a necháme rozmixovat. Tuto směs přelijeme do zmrzlinovače, nastavíme režim "gelato" a po zaznění signálu máme hotovou zmrzlinu! :-)


 


Už se vám sbíhají sliny? Nám ano, takže vzhůru do díla a přejeme dobrou chuť.