Elegance tváře se strništěm

front.post
front.public: 22. 11. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Listí žloutne, poletuje, po strništi vítr duje… Tato dětská básnička nás možná napadne, když v tento podzimní čas se rozhodujeme, co pořídit někomu z mužů na Vánoce. Co s tím má společného básnička? Strniště je totiž jako úprava vousů mezi muži čím dál oblíbenější.


 


Mluvíme tu ovšem o úpravě, nikoli divoce rostoucím zárodku možného plnovousu, u něhož nevíme, kde vlastně končí a kde začíná. I zdánlivý chaos ale potřebuje určitý řád, aby se nevzhledně zarostlá tvář muže proměnila v obraz arbitra elegance. A na to je potřeba kvalitní zastřihovač. Jeho výběr bychom neměli podceňovat, nelze koupit jen tak něco.


Francouzská společnost BaByliss nyní přichází s produkty, které splňují vysoké nároky na preciznost střihu i kvalitu přístroje, navíc je nemusíme například v koupelně někam schovávat, protože díky elegantnímu designu mohou být ozdobou kteréhokoli interiéru.


 


Co bychom vlastně měli od kvalitního zastřihovače očekávat? Dobrou vlastností je omyvatelnost, která usnadní pohodlnou údržbu. Důležitá je i výdrž baterie, protože k dokonalému zástřihu musíme přistupovat s pečlivostí, a ta vyžaduje určitý čas. Velice významná je i kvalita nožů, protože zastřihovač si asi nebudeme chtít kupovat každého půl roku. Odborníci vám poradí, že nejkvalitnější jsou ty potažené titanem. Nože z tohoto materiálu jsou velice trvanlivé a omyvatelné pod vodou.


 


Zastřihovač E971E od firmy BaByliss tyto požadavky splňuje. Stejně jako jeho „sourozenec“ E970E je vybaven inovativní technologií W-Tech pro vynikající ostrost a dokonalé vousy.


E971E má titanem potažené nože z nejkvalitnější nerezové oceli jsou samomazné a pro snazší čištění je lze snadno z hlavy široké 41 mm demontovat, také nabízí možnost nastavit výšku zástřihu v ohromujících pětadvaceti krocích 0,5 do 25 mm s přírůstky po 1 mm. Přesné nastavení délky je umožněno otočným protiskluzovým kolečkem, takže ani mokrá ruka s tím nebude mít problém. Technologie ostří MicroCut byla vytvořena pro rovnoměrný a lehce ovladatelný zástřih. Dva nástavce jsou určeny pro vousy i vlasy. Akumulátor vydrží až jednu hodinu.


V příslušenství je nejen čisticí kartáček, ale i cestovní taštička, aby i na dovolené či služební cestě vypadal majitel zastřihovače vždy dokonale.


 


Uvedené parametry platí i pro model zastřihovače Babyliss E970E – liší i materiálem čepele, který je nerezová ocel a postrádá cestovní taštičku. Výrobce poskytuje na oba modely záruku tři roky.