ELEGANTNÍ VOUS JE ZÁKLADEM SPRÁVNÉHO GENTLEMANA

front.post
front.public: 17. 07. 2017
000

Přejete si mít precizně upravený vous či ženami opěvované strniště, ale nechce se Vám každý měsíc utrácet nesmyslné částky za předražená holičství? Zastřihovače vousů řady T8 dopřejí sestřih, jak od profesionála, a to v pohodlí vlastní koupelny.


 


Řada zastřihovačů na vousy má čtyři modely T800E; T810E; T820E a T830E, liší se možnostmi nastavení délky, počtem nástavců, barvou, ale třeba i délkou záruky.


Všechny modely jsou vybaveny unikátním ostřím s technologií, kterou je W-Tech, která je o 25 % rychlejší než většina běžných zastřihovačů. Čepele ostří jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají funkci automatické lubrikace, takže se nemusíte bát bolestivého zaseknutí.


  


Integrovaný sběrač vousů, který zachytí až 60 % zastřižených vousů, možnost omyvatelnosti, či čistící kartáček umožňují nejen snadnou údržbu zastřihovače, ale i Vaší koupelny. Dále je každý zastřihovač vybaven nástavcem určeným pro zvolení délky zastřižení. Délku zastřižení (kromě modelu T800E) lze regulovat pomocí zabudovaného kolečka s přesností na 0,5 mm v rozsahu od 0,5 mm do 20 mm, dle nástavce.


Strojky vydrží na jedno úplné nabití 60 minut používání, takže strach z vybití uprostřed úpravy vousů není na místě.