Francouzský mistr kadeřníků, Franck Provost

front.post
front.public: 21. 03. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Franck Provost vlastní ve Francii kadeřnické salóny, které představují ve Francii jedničku na trhu. Během své 40leté zkušenosti v oblasti péče o vlasy se stal pán Provost doslova hvězdným kadeřníkem. Pod jeho mistrovské ruce se dostaly ty nejznámější světové celebrity, které se zúčastnily filmového festivalu v Cannes.


 


Po tolika letech zkušeností v oblasti salónové péče o vlasy přichází s vlastní řadou luxusní péče o vlasy J’aime my. Cílem této řady je umožnit všem ženám zažít dokonalou péči o své vlasy a cítit se tak vždy krásně a přitažlivě. Chcete, aby blonďaté kadeře vaší partnerky byly nádherně lesklé a živé? Pořiďte ji řadu Blond Sublime. Barví si vlasy a ráda by udržela barvu delší dobu? Darujte ji řadu Color Révélateur. Rádi byste ji viděli s větším objemem vlasů? Překvapte ji péčí o vlasy Créateur de volume. Ženy mají rády dárky a za podobné překvapení vás odměna rozhodně nemine.


 


 


 


V České republice tuto novinku najdete v sítích drogerií a parfumerií Rossmann, kde vám případně obsluha poradí, který typ péče bude pro vaši partnerku tou nejlepší volbou.