GET OUT. COOK OUT.

front.post
front.public: 16. 04. 2019
000-obnoveny-

Vychutnejte si dobré jídlo v přírodě bez kompromisů. Dobré jídlo připravené venku v přírodě ve společnosti rodiny a přátel – to je něco, co nepřekoná ani ta nejlepší restaurace na světě.


 


Ať už se rozhodnete posnídat v trávě, grilovat na kraji lesa nebo uspořádat BBQ party na břehu jezera, vaše kulinářské umění se opět posune o něco výše a získá nový rozměr. V neobvyklém prostředí dostává prostor vaše kreativita a fantazie a i ta zdánlivě nejobyčejnější jídla vám i vašim milovaným přichystají nezapomenutelné okamžiky.


Právě pro taková setkání se báječně hodí kolekce PRIMUS CampFire, ve které se snoubí láska k dobrému jídlu i přírodě. Vybavení této řady je lehké, aby se dalo pohodlně přenášet, skladné natolik, aby se vešlo například i do kajaku, ale zároveň dostatečně velké a výkonné na to, abyste s jeho pomocí pohodlně uvařili pro celou rodinu nebo partu přátel. Samozřejmostí je pečlivé zpracování a prémiová kvalita všech materiálů. Díky použití nerezové oceli a dubovým prvkům navíc získají vařiče a nádobí z řady CampFire časem patinu a s každým dalším zážitkem budou ještě krásnější.


 


Kuchoma Grill
Kuchoma grill je lehký a kompaktní a můžete si s ním užívat to nejlepší ze zahradního grilování. Jeho součástí je masivní kovový kryt, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla při pečení s uzavřeným poklopem. Snímatelný nepřilnavý rošt a odkapávač pak usnadňují čištění grilu jak při mytí v ruce, tak v myčce. 


Tupike Stove
Dvojvařič Tupike je dostatečně velký pro vaření pro celou skupinu, zároveň je však kompaktní a lehký pro přenášení. Má nerezové kovové tělo, dubové obložení pro vyšší odolnost a lisované strany z hliníku. Řada Tupike nabízí také nepřilnavé plotýnky, které svými rozměry přesně odpovídají vařičům. Stejně jako odkapávací misku je lze vyjmout a pohodlně umýt. Tupike je také dostupný ve verzích s batohem Tupike Kit, který pojme nejen vařič, ale i všechny další nezbytnosti k vaření.


CampFire Cookset 
Odolná sada Primus na vaření z 18/8 nerezové oceli — jedinečný komplet navržený tak, aby sloužil mnoho let. Set se skládá ze dvou hrnců, dvou pokliček s cedníky a pánve. Hrnce je možné do sebe složit a pasují i s pánví do obalu, jenž je součástí sady.


Cooler
PRIMUS Cooler o objemu 10 l usnadní vaše kempování ještě o něco více. Díky izolaci z EVA pěny udrží nápoje i jídlo čerstvé po celý den, rolovací systém uzavírání zase zajišťuje stoprocentní voděodolnost, takže jej bez obav můžete převážet v batohu, na nosiči kola nebo třeba v kajaku.