Grily Campingaz na festivalech po Čechách

front.post
front.public: 27. 07. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Léto je v plném proudu a o různé zážitkové, kulturní i kulinářské akce plné zábavy pro děti i dospělé není nouze. Festivaly patří k létu, stejně tak jako k létu neodmyslitelně patří grilovaní. Značka Campingaz drží krok se současnými „street foodovými“ trendy a vyráží oslovovat lidi přímo do ulic.


 


V rámci road show se můžete těšit na ochutnávku některých grilovaných specialit v srpnu na pražské Náplavce nebo během srpna a září na LétoFestu.


 


Příští měsíc, 26. 8., bude mít Campingaz svůj stánek na velmi oblíbeném Street Food Festivalu na pražské Náplavce, kde bude představena moderní „street foodová“ gastronomie. Tato akce patří na Náplavce mezi nejoblíbenější a také nejvíce navštěvované. Pravdou je, že Náplavka zažívá poslední roky v létě veliký boom! O víkendu se nábřeží promění v promenádu se spoustou stánků s možností občerstvení. Směs různých vůní přiláká nejednoho turistu.


  


Grilované dobroty provoní během srpna a září i LétoFest, který se postupně koná v různých městech České republiky. Konkrétně v Českých Budějovicích (22. 7.), Olomouci (5. 8.), Ostravě (12. 8.), Brně (19. 8.), Liberci (26. 8.), Plzni (2. 9.), a v Karlových Varech (9. 9.). I tam budou hudební produkce skupiny Mandrage, Iné Kafe, Slza, Rybičky 48 nebo Marka Ztraceného doplněné o bohatý doprovodný program. Zde si Campingaz připravil exkluzivní grilovací koutek a soutěž o hodnotné ceny. 


Značka Campingaz se účastní gastronomických a hudebních akcí, aby byla blíže svým zákazníkům. V současné době se lidé opět zajímají o to, co jedí a celkově o kvalitu surovin, ze kterých jsou pokrmy připravovány. Pro nás je určitě dobré být součástí hojně navštěvovaných akcí a představovat naše grily a zároveň ukazovat lidem, co všechno se dá na grilu připravit,“ říká manažer Campingaz Lukáš Horovitz.


 


http://www.campingaz.com/cz