Harley-Davidson Softail Heritage Softail Classic

front.post
front.public: 07. 07. 2013
Harley Davidson
Žhavý model z minulosti, plný originálního ducha tradičních motocyklů a nabitý moderními vlastnostmi pro cestování.

Motocykl Harley-Davidson Heritage Softail Classic FLSTC 2013 je plně vybaven moderními touringovými prvky a má i odnímatelný čelní štít. Pro rok 2013, přichází FLSTC Heritage Softail Classic v extrémně limitované sérii k 110. výročí - speciální edice, která nabízí exkluzivní výroční prvky a prvotřídní vybavení. Jedná se o špičkový model a opravdové umělecké dílo, které vyzrálo do současné podoby.

Harley Heritage Softail Classic Special má vzduchem chlazený motor Harley Twin Cam 103, se 6rychlostní převodovkou cruise drive, který zajišťuje vyšší výkon pro předjíždění, jízdu do kopce a jízdu se spolujezdcem či zavazadly. Užij si kilometr za kilometrem díky zvětšené palivové nádrži s objemem 18,9 l. Tato nádrž je v originálním stylu Harley-Davidson. Harley FLSTC má rozměrné stupačky s gumovou izolací proti vibracím, která zajišťuje větší komfort.

Další z mnoha prvků výbavy je odnímatelný čelní štít - můžeš ho snadno odmontovat a dát tak motocyklu nový vzhled. Zjisti více o stylových a funkčních komponentech tohoto modelu. Pokud hledáš čistý klasický cruiser, prohlédni si Fat Boy. Touringové motocykly Harley také stojí za zhlédnutí, například Electra Glide Ultra Limited zcela určitě.