Headsety nejen pro hráče

front.post
front.public: 02. 08. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Posloucháte rádi hudbu? Chcete si naplno užít sledování filmu neb hraní her? Vyzkoušejte stereo sluchátka Sencor SEP 629 s mikrofonem, která Vás zaujmou nejen stylovým moderním designem, ale i pohodlným koženkovým polstrováním.


 


V případě, že plánujete sluchátka hojně využívat doma nebo v práci, je vhodné poohlédnout se po nějakých pohodlných. Sluchátka s uzavřenou konstrukcí Sencor SEP 629 spočívají přímo na uchu, zajišťují dobrou izolaci od okolního hluku a poskytují kvalitní zvukový zážitek. Pohodlné polstrování náušníků a hlavového mostu je ideální pro dlouhodobé nošení.


 


Komunikujte s přáteli či kolegy v práci


Komunikace prostřednictvím internetu za použití videokonferencí jako je Skype, Google talk nebo živé vysílání na Facebooku je v posledních letech stále oblíbenější. Pokud chcete, aby vás přátelé dobře slyšeli je třeba si vybrat kvalitní sluchátka s mikrofonem. Sluchátka Sencor SEP 629 jsou skvělou volbou i pro vášnivé hráče. Pokud hrajete týmové počítačové hry, sluchátka s mikrofonem jsou nezbytnou volbou. Díky pohodlnému koženkové polstrování sluchátka dobře sedí na hlavě a uživatel si tak může užít i hodiny hraní oblíbené hry.


 


Frekvenční rozsah sluchátek je  20 Hz - 20 000 Hz, užít si tak můžete jak vysoké, tak i nízké tóny. Citlivost sluchátek je 106 dB ± 3 dB. Sluchátka Sencor SEP 629 mají kabel dlouhý 2,2 metrů, propojení s přístroji zajišťuje 3,5 mm audio konektor.Doporučená cena je 319 Kč.


 


 


Technické parametry


Průměr reproduktoru: 40 mm
Impedance: 32 Ω ± 10 %
Frekvenční rozsah: 20 Hz - 20 kHz
Citlivost: 106 dB ± 3 dB /1 mW (hladina akust. tlaku při 1 kHz)
Délka kabelu: 2,2 m ± 5 %
Konektor: Ø 3,5 mm
Mikrofón: Ø 6,0x5,0 mm / -42 dB ± 3 dB


 


Další informace o výrobcích najdou zákazníci na stránkách http://www.sencor.cz/produkty.