Hoop by Coloud

front.post
front.public: 23. 04. 2015
t01
Při chůzi, nakupování, tréninku, nebo prostě na cestě do práce. Naše stále aktivnější životy kladou před konstruktéry nové a nové výzvy. Microsoft neustále pracuje na tom, aby je splnil. Sluchátka Hoop by Coloud (WH-610) a Comfort  (WH-308) jsou nyní dostupná na českém trhu. Nová sluchátka vám umožní užít si každý moment vašeho dne v rytmu oblíbené hudby.

 

Hoop by Coloud byla navržena ve spolupráci s kultovní značkou Coloud, a jsou určena pro aktivní lidi, kteří si dokážou užít pohyb bez omezení. Při návrhu sluchátek Comfort byl kladen důraz na to, aby se snadno přizpůsobila tvaru ucha, protože přesně to ovlivňuje pohodlí, s jakým je budete nosit.

 

Sluchátka Hoop by Coloud řeší problém vypadávajících sluchátek pomocí unikátní nastavitelné smyčky. Klip, který je připojen ke kabelu, umožňuje přichytit sluchátka k oblečení. Kabel je vybaven snadno dosažitelnými tlačítky, která umožňují snadnou úpravu hlasitosti. A co je ještě důležitější, díky svému plochému průřezu se kabel nezamotá. Tento model je perfektní, ať už se připravujete na maraton, nebo jezdíte na kole či cvičíte v posilovně. Fanoušci outdoorových aktivit jistě ocení reflexní krytky sluchátek, díky nimž budou viditelní pod lampami pouličního osvětlení nebo v reflektorech aut. Sluchátka jsou také odolná proti prachu, potu a jiné špíně.

 

Lehká sluchátka Comfort byla navržena tak, aby respektovala přirozený tvar ucha. Jistě potěší uživatele, kteří oceňují pohodlná sluchátka, která neblokují celé ucho. Pečlivě vyměřené umístění reproduktorů uvnitř sluchátek směřuje zvuk hlouběji do uší, díky čemuž se můžete těšit na optimální kvalitu zvuku. Design sluchátek Comfort v sobě kombinuje funkcionalitu a klasické elementy známé z telefonů Lumia.

 

Sluchátka Hoop by Coloud nebo Comfort umožňují telefonovat bez omezení i v případě, kdy je telefonující v pohybu. Veškerá komunikace je ovládána snadno dostupnými funkčními klávesami a vestavěným mikrofonem. Díky tomu může uživatel telefonovat při běhu nebo chůzi, aniž by k tomu potřeboval ruce.