Huawei Mate Xs v ČR

front.post
front.public: 11. 03. 2020
000-obnoveny-

Roztáhni svá křídla s designem Falcon Wing smartphonu HUAWEI Mate Xs. Obrazovku jako křídlo otevírá inovativní pant a přináší průlomovou technologii a vizuální potěšení.


 


Elegantní složený smartphone perfektně padne do tvé dlaně a vejde se do kapsy. I na cestách je připravený na úkoly, které tě čekají. Otevři telefon a pohodlně a snadno objev mnohem víc na dvojnásobně velké obrazovce


Prohlédni si více
Ohromující HUAWEI FullView displej odhaluje detaily v jasných barvách všude, kam se podíváš, pozoruhodná 8palcová obrazovka1 umožní prohlédnout si více. Netřeba scrollovat tam a zpět, dech beroucí scenérie, vzrušující široké záběry i komplexní infografika se odkrývá přímo před tvýma očima.


Více úkolů najednou
Inteligentní funkce rozdělení obrazovky2rozděluje 8palcový displej na dvě menší na sobě nezávislé jednotky. Dělej si poznámky při čtení zpráv, či hledej ten správný obrázek ve fotogalerii, zatímco prohlížíš novinky na sociálních sítích. Otevři jednu aplikaci dvakrát a na každém displeji pracuj souběžně na různých úkolech díky HUAWEI App multiplier3. K dispozici je pro tebe i dok s oblíbenými aplikacemi. Vždy jednej rychle a neztrácej čas při přepínání aplikací.

5G éra přichází
S čipovou sadou Kirin 990 5G dosahuje HUAWEI Mate Xs špičkové rychlosti a výkonu v přicházející 5G éře. Architektura procesoru s třístupňovou energetickou účinností přináší neuvěřitelný výkon s menší spotřebou energie. Duální jádro společně s malým jádrem NPU vytváří pevný základ pro rozvoj budoucích schopností umělé inteligence AI.


 


Revoluční skládací smartphone, který je plný nejnovějších technologií a je považován za nejmodernější zařízení Huawei s čipovou sadou Kirin 990 5G SoC a vylepšenou konstrukcí kloubu Falcon Wing, bude již brzy k dispozici i na českém trhu. V předprodeji si jej můžete objednat již od 16.3. do 22.3. za cenu 59 999 Kč. K nákupu obdržíte speciální kožené pouzdro.Do prodeje zamíří 23. března a k dostání bude pouze ve značkové prodejně Huawei v pražském Quadriu, v Huawei Experience Store ve Westfield Chodov a na e-shopu Huawei.