Jděte s dobou, čtěte e-knihy

front.post
front.public: 09. 02. 2015
time00-kopie – obnovený-kopie – obnovený – obnovený – obnovený
Držet prst na tepu dnešního zrychleného života není vůbec jednoduché. Naštěstí je okolo nás plno moderních pomůcek nabitých technologiemi, které nám pomohou udržet krok s dobou.

 

To je skvělá zpráva pro milovníky knih. Čtečka knih, tablet či chytrý telefon umožňují mít svoje oblíbené knihy stále u sebe a na jednom místě. Jsou tak přímo předurčeny ke čtení na cestách, v dopravních prostředcích či na procházce s kočárkem.

 

Pro stahování a čtení e-knih je možné využít specializované čtečky, např. Pocket Book nebo Amazon Kindle. Palmknihy nabízejí možnost zasílání e-knih přímo do čtečky, takže odpadá zdlouhavé hledání správného kabelu a připojení čtečky k počítači. Nová aplikace určená pro mobilní telefony s operačním systémem Android umožňuje četbu knižních titulů i nákup knih z mobilního telefonu.

 

Jak a kde stáhnout e-knihu

 

Na portálu http://www.palmknihy.cz si při registraci zřídíte svůj uživatelský účet včetně knihovničky, do které si vaše knihy ukládáte a máte stále a odkudkoli k dispozici. Letos se na našem trhu objevila novinka v podobě výhodných balíčků e-knih, který pořídíte o více než 35% levněji, než když nakoupíte e-knihy jednotlivě.

 

Společnost Palmknihy.cz má ve své nabídce elektronické knihy pro milovníky detektivního žánru, tituly pro ženy (romantika, erotika, zdravý životní styl) a celou rodinu, tak i paranormální fantasy, např. o upírech. Loni se na našem trhu objevila novinka v podobě výhodných balíčků e-knih, který pořídíte o více než 35% levněji, než když nakoupíte e-knihy jednotlivě.

 

 

Výhody čteček a používání e-knih:


  • skvělý společník pro každodenní čtení a je vhodná pro ty, kteří jsou neustále v pohybu

  • praktické rozměry a nízká hmotnost je předurčují ke čtení na cestách, v dopravních prostředcích, kavárnách či procházce s kočárkem, nezabírají zbytečné místo ani v té nejmenší tašce

  • všechny oblíbené tituly máte stále po ruce a neustále u sebe a na jednom místě, použití čtečky je velmi snadné a intuitivní

  • text knihy v čtečce je podsvícený, můžete tedy bez problémů číst i bez lampičky a nerušíte spícího partnera či usínající batole

  • zařízení je velmi lehké, po delší dobu jej udržíte v jedné ruce. Dá se tak využít čas strávený na procházce s kočárkem či v parku čtením zajímavé knihy.

  • to, že je čtečka malé a lehké zařízení většina z čtenářů velmi oceňuje pro její praktičnost, to samé se může některým z nás jevit jako nevýhoda. Vždyť má malý displej a ta písmenka jsou tak drobná. Naopak. Čtečku si zamilují i starší ročníky, zvětšení písma je jejím velkým přínosem.

  • čtečky, které disponují vestavěným modulem Wi-Fi umožňují čtenářům přímo ze čtečky nakupovat e-knihy. Uskutečnit nákup můžete kdykoli si vzpomenete, v noci, o víkendu, vlastně bez omezení


 

 

Foto © Depositphotos.com/monkeybusiness