Johny Depp

front.post
front.public: 14. 07. 2019
time00-kopie – obnovený

Jméno Johnny Depp snad ani není třeba představovat. Když pomineme hereckou kariéru, tak tento fenomenální herec, je idolem většiny žen na planetě zeměkouli, a to už od jeho raného mládí, čemuž se zase není moc co divit, když si pamětníci vzpomenou, jak tehdy vypadal.  


 


Jméno Johnny Depp snad ani není třeba představovat. Když pomineme hereckou kariéru, tak tento fenomenální herec, je idolem většiny žen na planetě zeměkouli, a to už od jeho raného mládí, čemuž se zase není moc co divit, když si pamětníci vzpomenou, jak tehdy vypadal. Všichni ho znají jako Johnnyho Deppa, ale celým jménem je John Christopher Depp druhý. Narodil se devátého června 1963, ve Spojených státech Amerických, v Kentucky, v Owensborou. Je nejmladší ze čtyř dětí a jeho mládí a dětství nebylo snadné, protože se stěhovali dvacetkrát, což tedy žádnému dítěti nepřidá, tak se ani není čemu divit, že propadl alkoholu a drogám.  


 


Když pomineme tyto prvotní potíže, tak herecké úspěchy jsou impozantní. Na začátku si zahrál malou roli v hororu Noční můra v Elm Street, ale v roce 1987 přišla už dnes pro něj kultovní role v seriálu Jump Street 21, kde si zahrál policistu, jenž vyšel z akademie a hned byl hozen do vody. Přes počáteční nedůvěru kolegů se s nimi brzy spřátelil. Velký průlom nastal po třech letech a dnes už legendární snímek Střihoruký Edward mu zajistil celosvětovou popularitu, trvající dodnes. Hrál zde s Winonou Ryder, se kterou i několik let chodil a bylo to soužití poznamenané drogovými aférami.  


 


Vybrat něco z tak bohaté filmografie je opravdu složitá záležitost. Po opravdu velkých hitech, tedy těch filmových, se to trochu zklidnilo a natáčel standardní filmy a komedie, až přišel rok 203, kde se zrodila sága o Pirátech z Karibiku. Kapitán Jack Sparrow v podání Johnnyho Deppa ho vystřelil ještě výše, než si kdo dovedl představit. V této roli pobláznil celou jednu nastupující generaci. Dokonce byl nominovaný na Oscara. Velmi často je slyšet ve studiích Disney z kreslených neboli animovaných pohádek. Je vysoce ceněným hercem, tak má o práci postaráno minimálně do roku 2017. A znovu je tu soukromá sféra.  


 


Tady to bylo až donedávna vlastně nudné. Johnny Deep byl jednou ženatý, ještě jako mladík. Po rozvodu prostřídal spoustu žen, převážně z herecké branže, až narazil na Vanessu Paradise, francouzskou herečku a zpěvačku, která mu porodila dvě děti - dceru a syna. Dlouhá léta bylo považováno jejich partnerství, ne manželství, protože nikdy sezdaní nebyli, za ukázkové, až přišel rok 2012. Tento pár šel od sebe a ještě během stejného roku si našel další herečku, tentokrát Amber Heard, se kterou je dosud a jsou dokonce i zasnoubení. Před dvěma lety se mluvilo v hereckých kuloárech o tom, že je to truc. šichni ho znají jako Johnnyho Deppa, ale celým jménem je John Christopher Depp druhý. N


Foto © Depositphotos.com/fotofrankts