Leatherman Skeletool

front.post
front.public: 22. 12. 2019
time00-kopie

Multifunkční nástroj Skeletool je pro všechny fajnšmekry, kteří jsou rádi cool a baví je nejen stoprocentní funkčnost, ale i skvostný design.


Světoznámá značka Leatherman, která dodává na trh špičkové multifunkční nářadí už od roku 1983, tímto designovým kouskem doplnila svoji nabídku o skutečný unikát. Skeletool je prostě cool. S pouhými 142 gramy hmotnosti Leatherman Skeletool kombinuje combo čepel, kleště, šroubovák s vyměnitelnými bity, odnímatelnou kapesní sponu a karabinu s otvírákem. Skeletool je přesně to, co potřebujete v jednom dobře vypadajícím a skvěle fungujícím balíčku.


 


Skeletool v sobě kombinuje všechny potřebné funkce vyrobené ze špičkových materiálů a nezaměnitelný design, který je vhodný k jakémukoli oblěčení. Na rozdíl od standardních modelů obsahuje jednoduchou karabinku, která umožní nástroj zavěsit a jednoduše tak odložit, nebo jej bez ouzdra připevnit k opasku nebo taktické vestě. Karabina je umístěna na konci nástroje v kombinaci s otvírákem lahví, který doplňuje standardní užiavtelský comfort.  


 


Aby toho nebylo málo poskytuje Leatherman na svoje originální nástroje 25 let záruku což jak jistě uznáte, není zcela standardní a o kvalitě to lecos vypovídá. Dalším bonusem je možnost registrace Vašeho Leathermana na internetových stránkách zastoupení pro ČR, které Vám poskytne jistotu originality a kvality Vašeho produktu.  Leratherman je v multifunkcích jasná špička a kvalita jejich produktů o tom jasně vypovídá.  


http://www.leatherman.cz