Letní kávové osvěžení.

front.post
front.public: 29. 07. 2020
000-obnoveny-

Ani v těch nejparnějších dnech si nemusíte odepřít milovanou kávu. Nabízí se nespočet způsobů, jak si ji vychutnat i v létě. Vyzkoušejte kávu na ledu, s citronádou nebo třeba s tonikem a ginem. Navíc, pro výběrovou kávu už nemusíte do kavárny, ale připravíte si ji jednoduše doma bez drahých přístrojů a baristy.


Základem osvěžujících míchaných drinků je káva Sofee and the gang uzavřená v lahvičce. Sofee vzniká procesem studené macerace a několikanásobné mikrofiltrace. Díky tomu si zachovává svou stálou chuť a vůni. V lednici vám vydrží 3 měsíce, v batohu zvládne bez problémů víkendový výlet. Zároveň díky naprosto přírodnímu složení bez přidaného cukru, bez barviv a bez chemie zdravě konkuruje tradičním energetickým nápojům.


 


Tipy na letní drinky od Sofee


Espresso tonic
Smícháte 50 ml Sofee a 100 ml toniku. Pokud přidáte ještě limetku a led, získáte osvěžující drink. Kombinovat se ale dá i s kokosovým mlékem, citronádou, proteinem, čerstvým melounem i alkoholem.


 


Káva na ledu
Jednoduché letní osvěžení a dobití energie. Ledový drink zvládnete v poměru 25 ml Sofee a 50 ml vody. A samozřejmě led.


 


Míchaný energy drink OJ Simpson
Drink, který vás nakopne. Použijte 45 ml pomerančového freshjuice (nejlépe krvavé pomeranče), 25 ml Sofee, 15 ml Ořechovky (funguje dobře i s jiným likérem – 10 ml Becher, 15 ml Amaretto nebo pro fajnšmekry 5 ml Fernet).


Příprava:


Sklenici naplníte ledem, nalijete pomerančový fresh. Vedle smícháte Sofee s Ořechovkou a navrstvíte do sklenice.


Ideální ozdobou je zapálená skořice, která hezky propojí chutě dohromady.


Vznikne osvěžující energy drink, který propojí vitamíny a kofein.


 


https://sofeeandthegang.com/