LG Soundbar LAS855M

front.post
front.public: 27. 02. 2017
000 

Nepostradatelný doplněk k zakřiveným a OLED televizorům. Tak bychom mohli jednoduše uvést špičkový soundbar od LG s označením LAS855M. Prémiová kvalita a čisté linie pozvedají tento luxusní hudební reproduktor nad všechny ostatní. A co víc, vysoký celkový výkon 360 W hovoří zkrátka za vše.


   Nová éra zakřivených televizorů je v plném proudu. Jejich výhody jistě není potřeba příliš zmiňovat, ale mezi hlavní se dá považovat vysoký uživatelský komfort při sledování obrazu. Jelikož ani výrobce LG nezůstává s vývojem nových technologií a produktů pozadu, zaměřil se kromě vývoje zakřivených televizorů také na příslušenství. A právě LG Soundbar drží se zakřivenými televizory dokonalou linii. Díky dokonalému designu jej můžeme považovat za luxusní doplněk v moderním a nadčasovém provedení. LG sází na jednoduchý design, který bude dobře ladit s jakýmkoliv vybavením a nábytkem v místnosti. LG Soundbar svým vzhledem obohatí každou místnost.  


  


Zakřivení soundbaru vytváří perfektní prostorové rozprostření zvuku. Posluchači tak získávají takový pocit, jako by byli součástí koncertu. Jako by byli vtaženi do děje. Zažijí atmosféru jako v kině. S LG Soundbar systémem si každý vychutná plný a bohatý zvuk. Exkluzivní 4.1-kanálové provedení s výkonem 360 W a subwooferem o výkonu 200 W zkrátka mluví za vše.   Řekli byste před 10 lety, že budete někdy ovládat mobilem zvuk? Technologie pokročily mílovými kroky dopředu a tak si dnes můžete užít pohodlné ovládání zvuku pomocí vašeho chytrého telefonu. Stačí k tomu funkce Google Cast pro okamžité přehrávání oblíbené hudby nebo rádia pomocí stisknutí tlačítka na vašem chytrém telefonu.  


 


 


Vysoká funkčnost tohoto revolučního skvostu je naprosto ohromující. S oblíbenou aplikací LG Music Flow můžete oblíbenou hudbu snadno a rychle přehrávat z různých zařízení, které jsou kompatibilní. LG Soundbar velice jednoduše propojíte s vaším stávajícím vybavením a utvoříte tak kompletní hudební systém, pomocí kterého si užijete poslech hudby tak, jako byste byli součástí koncertu. S revoluční funkcí Home Chat máte možnost poslat textovou zprávu z vašeho mobilního telefonu a nastavit tak na dálku hudbu, která se spustí třeba při vašem příchodu domů.   LG Soundbar absolutně šokuje svými funkcemi, excelentním zvukem a nádherným designem. Jestliže si tento skvost pořídíte domů, budete rozhodně spokojeni.