Moto X Force nepraskne

front.post
front.public: 21. 04. 2016
000  – obnovený – obnovený
Podle průzkumu Motorola Global Shattered Screen z loňského podzimu dojde každé dvě vteřiny k roztříštění displeje nějakého smartphonu[1]. Přibližně každý pátý uživatel navíc v současnosti používá smartphone s prasknutým nebo roztříštěným displejem. Společnost Lenovo proto na náš trh přináší nový Moto X Force s celosvětově prvním nerozbitným displejem Moto ShatterShield.

 

Díky integrovanému systému pěti vrstev, které absorbují rázy po pádu telefonu, je zaručené, že se displej smartphonu Moto X Force nerozbije ani neroztříští. Kromě této mimořádné vlastnosti smartphone přináší zvýšenou výdrž na baterii, technologii TurboPower pro rychlé dobíjení, 21Mpx fotoaparát a výkonný procesor. S touto výbavou Moto X Force doslova otřese vašimi nároky na výbavu chytrého telefonu.

 

Největším trumfem v rukávu tohoto smartphonu je bezpochyby jeho 5,4palcový QHD AMOLED displej s ultra vysokým rozlišením a provedením Moto ShatterShield. Díky tomu odolává displej smartphonu nárazům a nikdy se nerozbije ani neroztříští. Navíc vždy bezchybně a bez problémů oživí vaše fotky a videa v rozlišení, které přináší až o 77 % víc pixelů než HD (1080p) obraz.

 

Moto X Force překonává očekávání i v jiných oblastech. Disponuje výkonným osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 810, který umožní plynulé hraní her, přehrávání videa nebo multitasking více aplikací najednou. Uživatele se zálibou ve focení zase potěší kombinace 21Mpx zadního fotoaparátu spolu s 5Mpx širokoúhlým předním fotoaparátem a integrovaným bleskem pro skvělé selfie snímky.

 

Moto X Force je navržen tak, aby udržel krok se svým uživatelem. Baterie s kapacitou 3760 mAh přináší telefonu energii i na dvoudenní cestování bez nutnosti nabíjení. S funkcí TurboPower pro rychlé nabíjení je navíc možné smartphone dobít v opravdu rekordním čase a získat tak dostatek energie pro 13 hodin používání již za 15 minut.