Multimediální centrum SENCOR SMP 9004 Pro

front.post
front.public: 03. 02. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Nové modely přehrávačů se mění v dokonalá multimediální centra, která nabídnou neomezenou škálu možností ve světě multimedií.


 


Plně zastupují chytré části televizních přijímačů, takže z běžného televizoru si pomocí našeho multimediálního centra uděláte chytrou televizi. Naše zařízení vám nabídne možnost přehrávání audio či video souborů v různých formátech s podporou 4K nebo 3D. 


 


Zařízení je postaveno na platformě Android 6.0.1, která je v tuto chvíli nejstabilnějším operačním systémem pro tyto zařízení vůbec. Operační systém je v základu vybaven aplikacemi pro snadné doinstalování dalších aplikací jak z externího úložiště, tak i z online marketu Aptoide. Též jsme pro vás připravili v našich zařízeních oblíbené aplikace od Seznam.cz, Stream a Pohádky. Nechybí ani aplikace YouTube ve zjednodušené TV verzi. Prohlížeč Webových stránek s podporou HTML 5 je standardně předinstalován též jako Prohlížeč obrázků, Přehrávač hudby či přehrávač videí. Celé Multimediální centrum SMP 9004 Pro je postaveno na aplikaci Kodi, která podporuje širokou škálu funkcí jako je přehrávání Videí a Hudby jak z externích úložišť, tak i síťových úložišť či serverů umístěných v internetu. Kodi je možné nakonfigurovat dle vašich představ a přidat pluginy, které vám zprostředkují online sledování filmů nebo vložení odkazů na servery s IPTV nebo internetových rádií, zkrátka na co si vzpomenete. Je možné si vytvářet databáze s filmotékou a párovat s ČSFD nebo serialzone serverem. Poté budete mít všechny informace o daném filmu po ruce. Též je možné přidat automatické stahování titulků ze serveru titulky.com a mnoho dalšího. Jednou z výhod, které vám dokážeme nabídnout, je aplikace AutoStartKodi, která po spuštění media centra automaticky spustí zmiňovanou aplikaci Kodi. Je také možné nastavit Kodi jako DLNA server, který bude distribuovat váš obsah dalším zařízením v rámci vaší místní počítačové síťe bez zapnutého televizoru. 


  


Konektivitu k místní počítačové síti je možné nastavit přes ethernetový adaptér o rychlostech 10/100/1000mbit. Rychlost se nastaví automaticky dle vašeho síťového protějšku. Nebo je možné využívat připojení pomocí Wifi v pásmech 2,4GHz a 5GHz (802.11 ac/a/b/g/n). Pokud je zařízení připojeno pomocí ethernetového adaptéru, tak přijímanou konektivitu je možné dále distribuovat pomocí Wifi hotspotu dalším zařízením v blízkosti multimediálního centra. Bluetooth samozřejmě nechybí v zařízení, které nabízíme, a to ve verzi 4.0. V dnešní době je mnoho domácností připojeno k internetu pomocí služby PPPoE a tak i my vám nabízíme podporu tohoto typu připojení pomocí integrované aplikace v menu multimediálního přijímače. Podobně jako Bluetooth je samozřejmostí také Miracast. Jedná se o funkci, která dokáže přenášet obraz jiného zařízení (například mobilního telefonu či tabletu) na obrazovku vaší televize v kombinaci s multimediálním centrem.


 


Výbava: procesor Amlogic S912 Octa core Cortex A53 1.5 GHz, grafická karta ARM Mali-T820 MP3 GPU až do 750 MHz/DVFS, operační paměť 2 GB DDRIII a paměť úložiště EMMC 8 GB.


 


Připojení:
1× HDMI 2.0, 2× USB 2.0 (podporou U Disk a USB HDD), 1× slot na karty microSD (do kapacity 32 GB), 1× RJ45 Ethernet port a výstupy 1× AV plus 1× optický.


Rozměry 110 × 110 × 20 mm, hmotnost 192 g.