Neokoukaný způsob jak ušetřit osloví všechny generace

front.post
front.public: 02. 02. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Přísloví “kdo nemá v hlavě, má v nohách” už dávno neplatí. V dnešní tzv. moderní době, kdo nemá v hlavě, má přece v mobilu! Nikoho už nepřekvapí, že mobil není jen na smsky. Díky mobilům dnes hledáme informace, objednáváme Uber nebo nakupujeme potraviny. To vše přes mobil také zaplatíme. Přesněji řečeno - utrácíme peníze. Co kdyby vám mobil pomáhal peníze také ušetřit?


 


Většině z nás se rozzáří oči, když přijde období výprodejů. Ne vždy je ale částka tvářící se jako sleva, opravdu výhodnou nabídkou. Největší věrnostní program v Česku i na Slovensku Sphere bourá konvence. Svým klientům poskytuje jen skutečné výhody. Propojuje 10 000 obchodních partnerů. Díky této rozmanitosti si své odvětví najde každý. Sphere je na trhu již 23 let. Své místo si drží také proto, že drží krok a snaží se klientům ulehčit jejich každodenní život. Právě proto vznikla unikátní elektronická karta Sphere. Nabízí, stejně jako plastová karta, výhody v rozmezí 5 - 30 % u 10 000 obchodních partnerů. Díky mobilní aplikaci vám neuniknou výhody, slevy ani speciální nabídky. V mobilní aplikaci můžete mít nyní i elektronickou kartu!


 


Chtěli byste získat elektronickou kartu Sphere? Sledujte web Sphere, kde o tyto karty soutěžíme.


 


Sphere se snaží pomoci i jiným firmám, co nejlépe splňovat požadavky klientů. Elektronická karta Sphere je skvělým a neokoukaným řešením pro malé i velké firmy, e-shopy i kamenné obchody, poskytovatele služeb, jejich zaměstnance i zákazníky. Elektronická karta Sphere má totiž co nabídnout uživatelům napříč generacemi.