Nový Touareg - Odpověď na každou výzvu

front.post
front.public: 09. 12. 2014
time00-kopie
Suverénní trakce na silnici i mimo ni, vynikající komfort a okázalý design. V novém voze Touareg hravě zvládnete téměř každé dobrodružství. A také všední den.

 

Nezáleží na tom, zda se šplháte na kopec, nebo zda vzdorujete výtlukům silnice. Touareg zanechá v každém ohledu zcela suverénní dojem. Jeho proporce dávají tušit sílu, která je v něm ukryta, jemné navzájem sladěné detaily pak zprostředkovávají důstojnou eleganci. Nové lichoběžníkové přední světlomety tvoří společně se čtyřmi leštěnými chromovanými lamelami markantní pás, který společně se spodními vstupy chladicího vzduchu ve tvaru písmene "A" umocňuje výrazný vzhled přední partie nového vozu Touareg. Rovněž silové rysy zadní partie prostřednictvím nově navrženého nárazníku, difuzoru a zostřených linií charakterizují jeho tendenci k pohybu vpřed.

 

Luxusní atmosféra v jakémkoli prostředí.Interiér vozu Touareg bude rozmazlovat Vaše smysly, elegantními barvami a vybranými materiály. Touareg se cítí příjemně jak uprostřed divočiny, tak v městské džungli. A odráží se to i v jeho interiéru, kde je moderní design kombinován s přírodními materiály. Hnědá kůže "Bonanza", jež je výbavou na přání, vydechuje jemnou kořeněnou vůni a hladký dekor z ušlechtilého dřeva "Sapeli Mahagoni" je příjemným prvkem, který zaujme při prvním pohledu. Když ovládáte otočné spínače, všimnete si rýhování, které je velmi příjemné na dotyk, zabraňuje sklouznutí prstů a podporuje tak přesné nastavení. Interiér vozu Touareg může být nově laděn také v kůži v barvě "St. Tropez", která je součástí výbavy na přání, a která zaujme svým harmonickým kontrastem s použitými vysoce kvalitními materiály. Nepřímé osvětlení v bílé barvě je dalším vítaným prvkem, který usnadňuje orientaci bez toho, abyste byli oslňováni. Inteligentní architektura osvětlení je rovněž novou součástí koncepce interiéru nového vozu Touareg.

 

Vynikající trakce nového vozu Touareg je výhodou nejenom při jízdě v terénu. Díky stálému pohonu všech kol 4Motion se můžete cítit bezpečně téměř na jakémkoli povrchu, protože celková síla motoru je podle potřeby rozdělována na všechna čtyři kola. Systém permanentně a ve zlomcích sekundy koriguje rozdělení síly podle charakteru podkladu. S elektronicky řízeným pohonem "4Motion Terrain Tech" dokáže Touareg při nízkých rychlostech vyvinout maximální sílu. Vy tak můžete využít jeho extrémní stoupavost, při které zvládne neskutečné stoupání se sklonem až 45 °.

 

http://www.porsche-prosek.cz/