Nový Vertu Constellation

front.post
front.public: 09. 11. 2013
time01
Constellation je moderní smartphone, u kterého se spojily veškeré odborné znalosti Vertu v oblasti kvalitnÍch materiálů, řemeslného zpracování, technologie a služeb. Jeho hladký moderní tvar byl navržen a zkonstruován tak, aby oslovil jak zákazníky, tak zákaznice.

 

Šéf celkové sortimentní nabídky Ignacio Germade řekl: „Constellation posunul design Vertu do současné sféry. Když jsme tvořili VERTU Ti, použili jsme velmi elegantní styl designu, který je vizuálně spjat s naším odkazem a který dodává výrobku nadčasovou kvalitu.  V případě Constellation jsme naopak navrhli moderní minimalistický telefon, který je hladký a decentní. Constellation obrací Vertu novým směrem a pokud jde o design, fyzicky ztělesňuje všechno, co značku proslavilo - materiály příjemné na dotek, vynikající zpracování a moderní technologii.“

 

Safírové sklo patří neodmyslitelně do historie Vertu. V případě Constellation je použit 130 mm díl - o váze více než 100 karátů - který překrývá celou přední stranu telefonu a pod nímž je umístěn 100 mm displej o vysokém rozlišení 720p. Safír je odolný vůči poškrábání jakýmkoli materiálem kromě diamantu, díky čemuž displej zůstává prakticky netknutý po celou dobu životnosti telefonu.

 

Plášť telefonu je zhotovený z titanové slitiny grade 5, materiálu, který je dvaapůlkrát silnější než nerezová ocel, a to při poloviční váze. Právě odolnost a lehká váha titanu grade 5 spolu s konečnou úpravou, která po vyleštění zůstává bez poskvrnky, z něj činí ideální materiál pro telefony Vertu.

 

Constellation je potažený vysoce kvalitní teletinou. Vertu pečlivě vybírá ty nejjemnější usně z alpského regionu Evropy. Spolupracuje s koželužnou, která má za sebou více než 150 let zkušeností. Constellation bude uveden na trh v pěti nádherných barvách - Cappucino, Black, Orange, Mocha a Raspberry.

 

Po technické stránce Vertu Constellation nabízí uživateli moderního smartphonu všechno: Android™ 4.2 Jelly Bean, Qualcomm® Snapdragon™ dvoujádrový 1,7 GHz CPU, vnitřní paměť 32GB , zadní kamera 13MP s full HD videem (1080p), přední kamera 1,3MP kompatibilní se Skype™, Wi-Fi, Bluetooth a NFC.

 

Constellation se může také pochlubit portfoliem melodických vyzváněcích tónů složených speciálně pro Vertu, které nahrál Londýnský symfonický orchestr. Toto portfolio obsahuje také soubor zpěvů anglických ptáků.  Všechny tyto vyzváněcí tóny jsou dílem puntičkářského přístupu techniků z Vertu k audio technice, jehož důsledkem je nepřekonatelná čistota zvuku. Constellation dále obsahuje software pro potlačování odchozího šumu a podporu aptX®, která zaručuje nejvyšší kvalitu reprodukce při přenosu zvuku do Bluetooth® telefonů nebo reproduktorů.

 

Ruku v ruce s vyčerpávající technickou nabídkou jde škála exkluzivních služeb Vertu sdružených do balíčků Vertu LIFE a Vertu CERTAINTY.

 

Vertu LIFE nabízí zákazníkům individuální výběr exkluzivních výhod a neomezený přístup k elitním událostem, který je k dispozici přímo na přístroji. Patří k nim například bezplatný vstup do nejexkluzivnějšího klubu na světě Private Members' Clubs, přístup na akce pouze pro zvané a nakupování za zavřenými dveřmi.

 

Vertu CERTAINTY chrání zákazníky, jejich telefon Vertu a jejich data prostřednictvím nejlepší technologie ve své třídě a specializovaných partnerů.  To obnáší zakódovanou komunikaci ve spolupráci se Silent Circle, celosvětový přístup k WiFi prostřednictvím iPass, osobní a firemní bezpečnost od Protector Services Group a antivirus od firmy Kaspersky.

 

Vertu se prodává asi v 500 obchodech včetně 70 butiků Vertu v 66 zemích světa.

 

Více informací na http://www.vertu.com