Oblíbený Gordon’s gin v růžovém. Dáme si?

front.post
front.public: 10. 05. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Také jste fanouškem míchaného drinku gin & tonic? Pokud ano, zbystřete. Světově nejoblíbenější značka ginu právě uvádí na český trh růžovou variantu. Ochutnejte tradiční recepturu Alexandera Gordona obohacenou o přírodní chuť a aroma červených ovocných plodů. „Prostřednictvím Gordon’s Pink chceme lidem ukázat, jak si užít nezapomenutelné Aperitivo momenty. Sejděte se po náročném pracovním dni s přáteli, hoďte starosti za hlavu a vychutnejte si atmosféru vlahého letního podvečera se skleničkou míchaného drinku s růžovým ginem,“ doporučuje Alexander Suja, Group Brand Manager společnosti Stock Plzeň - Božkov.


Nejoblíbenější značka ginu Gordon’s, kterou britská královská rodina ocenila celkem čtyřmi certifikáty, uvádí na český trh růžovou variantu. Ta osloví nejen jeho stávající milovníky, ale především všechny, kteří si rádi vychutnají svou chvilku s kvalitním drinkem. Růžový gin je inspirován tradiční recepturou Gordon’s z roku 1880. Gordon’s Pink prochází stejně náročným procesem destilace jako oblíbený gin London Dry. V závěru destilace je však obohacen o přírodní chutě a aromata pečlivě vybraných plodů malin, jahod a červeného rybízu té nejvyšší kvality. Proto se tento gin vyjímá svou autentickou chutí a vůní.


Zařaďte mezi své podvečerní rituály Aperitivo chvilku s Gordon’s Pink a zamilujte si chuť sladkých malin, jahod, červeného rybízu s dotekem jalovce. Osvěžující drink je ideálním zpestřením po náročném pracovním dni, kdy se s kolegy či přáteli oddáte jedinečné chuti ginu servírovaného na ledu s čerstvými jahodami. Vyberte si svou oblíbenou kombinaci ginu s tonicem, citronovou limonádou či proseccem a vychutnejte si tak dokonale Aperitivo chvilku, ke které si před večeří naservírujete lehké a chutné tapas.


 


 


 


 


 


 


 


 


 


Gordon’s Pink & Tonic


Ingredience: • 50 ml Gordon’s Pink

 • 150 ml tonicu

 • Led

 • Jahody


 


Postup:


Do sklenice na vysoké nožce vložte dostatečné množství ledových kostek. Přilijte Gordon’s Pink, tonic a důkladně promíchejte. Na závěr drink ozdobte rozkrájenými jahodami. 


Gordons Pink Spritz


Ingredience: • 50 ml Gordon’s Pink

 • 50 ml citronové limonády

 • 25 ml Prosecca

 • Led

 • Jahody


 


Postup:


Do sklenice na vysoké nožce vložte dostatečné množství ledových kostek. Přilijte Gordon’s Pink, citronovou limonádu a nakonec Prosecco. Na závěr drink ozdobte rozkrájenými jahodami. 


Gordon’s Pink & Citronová limonáda


Ingredience: • 50 ml Gordon’s Pink

 • 150 ml citronové limonády

 • Led

 • Jahody


 


Postup:


Do sklenice na vysoké nožce vložte dostatečné množství ledových kostek. Přilijte Gordon’s Pink, citronovou limonádu a důkladně promíchejte. Na závěr drink ozdobte rozkrájenými jahodami. 


 


O Gordon’s:


Smysl pro business se u Alexandera Gordona projevil v roce 1769. V Southwarku, městské části Londýna, postavil palírnu, která byla velmi dobře zásobována vynikající čistou vodou. Následně proměnil proces destilace ginů ve vysoké umění, kterému až do současnosti důvěřuje velká část konzumentů. Dnes je Gordon’s jedničkou na trhu, která obdržela punc kvality od královského dvora i několik mezinárodních ocenění. Gordon’s stojí za vznikem perfektního chuťového profilu, který si drží status světově nejoblíbenějšího ginu.