Oddejte se grilovacím radovánkám

front.post
front.public: 04. 07. 2019
000-obnoveny-

Radost z výtečných chutí a vůní, radost z vlastnoručně připraveného jídla, radost z objevování nových receptů, sdílení s rodinou a přáteli…  Grilování zkrátka přináší spoustu radostí, které jsou díky široké nabídce grilů dostupné každému.


Kompaktní plynový kotlový gril P-420 G MINICHEF švýcarské značky OUTDOORCHEF s výjimečným výkonem a minimálními nároky na prostor je tady pro všechny, kteří chtějí grilovat třeba na balkoně. I přes malou velikost snadno dosáhne teplot přes 300°C a chytrý systém EASY FLIP navíc umožňuje na jednom grilu kombinovat přímé i nepřímé grilování. Aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a zajišťuje optimální distribuci žáru. Po stranách grilu jsou umístěny dva sklopné stolky pro bezpečné odkládání všech propriet. Na Minichefu můžete najednou grilovat pro 4 – 6 osob, což je tak akorát na rodinnou večeři či oběd. 


Úspěšnou loňskou novinkou značky OUTDOORCHEF je řada plynových grilů DUALCHEF.  Model DUALCHEF 325 G, stejně jako další grily z této řady, je vybaven systémem DGS – unikátní patentovanou technologií vyvinutou ve Švýcarsku. Systém DGS garantuje perfektní distribuci tepla celou grilovací komorou, která je rozdělena do dvou teplotních zón, což umožňuje přípravu různých pokrmů zároveň. V jednu chvíli tak grily zvládnou třeba přípravu krevet na česneku, sladkých muffinů v silikonové formě, pizzy či placek na pizza kameni, šťavnatého roastbeefu nebo křehké zeleniny na horní mřížce grilu. Obě teplotní zóny mají na víku vlastní teploměr.


Kotlový gril OUTDOORCHEFCHELSEA 570 C je tou správnou volbou pro všechny milovníky grilování na dřevěném uhlí nebo briketách. CHELSEA 570 C patří mezi největší grily oblíbené švýcarské značky, zvládne najednou přípravu jídla až pro 10 osob. A to už je základ pro příjemnou zahradní party! Originální EASY SLIDE technologie umožňuje kombinovat přímé a nepřímé grilování, takže můžete podávat zprudka orestované šťavnaté steaky i pozvolna šetrně připravenou zeleninu, ryby a další chutné kousky. Aromatizační trychtýř pod grilovací mřížkou spolehlivě brání hoření odkapávajících šťáv a umožňuje ovládat distribuci žáru. Všechny grily Outdoorchef jsou vybaveny kvalitními teploměry, tudíž nehrozí riziko nedostatečného tepelného zpracování či naopak spálení. 


Zkušení profíci rádi grilují na dřevě a vy můžete také! Oheň z opravdového dřeva totiž dává jídlům příznačnou, intenzivní chuť a vůni. Americký gril Traegermistrovsky ovládákrálovskou disciplínu BBQ – barbecue a k tomu i grilování, uzení, zapékání, dušení a pečení. Gril TraegerPRO 575 je vybaven systémem kontroly teploty Advanced Grilling Logic, který stabilně udržuje nastavenou teplotu uvnitř grilu. Součástí grilu jsou dva vpichovací teploměry. Robustní konstrukce s rovnoměrně rozloženou váhou zajišťuje stabilitu, ale i snadný přesun, když se rozhodnete grilovat v sobotu na zahradě a v neděli třeba na terase. Základem pro grilování na Traeger grilech jsou 100% přírodní dřevěné pelety, v nabídce je 7 typů pelet z různých druhů dřeva. Grilováním na dřevěných peletách docílíte originálních „příchutí“ kouře podle vašich preferencí.