Odvážný krok

front.post
front.public: 30. 06. 2014
time02
Výrazné barvy, klasický design a žádné kompromisy: model sportovních bot, který se poprvé začal prodávat už v polovině osmdesátých let, se vrací v plné síle a nových barvách. 

Patří k vůbec nejvýraznějším modelům série adidas Originals ZX a mají oprávněně status legendy. ZX 750 byly sice původně zamýšleny jako pouhá modernější verze modelu ZX 700, ale díky svému propracovanému designu a odvážným barevným kombinacím si rychle získaly značnou oblibu. Nejen mezi vyznavači nenucené stylové módy, ale také u příznivců autentického pouličního stylu.

 

 

ZX 750 spojují maximální výkon a prvotřídní vzhled: klíčovou roli hraje speciálně upravená vstřikovaná mezipodešev, ale také strategické rozmístění semišových panelů. Právě díky němu dosáhli návrháři nejnižší hmotnosti při zachování základní struktury obuvi ZX. Šněrovací panely přitom zajišťují, že bota na noze skvěle sedí. To vše doplněno přelomovým systémem Torsion a dnes již nepostradatelným zpevněním paty s reflexními prvky. Nemusíte tak dělat kompromis mezi stylem a funkčností.
Zásadní je pro ZX 750 barevná paleta, ve které se tenhle legendární model vrací do obchodů. Výrazné barvy a kontrastní kombinace dodaly botám jedinečný charakter, který nezůstal bez povšimnutí módních nadšenců. Nekompromisní mix funkčnosti a osvěžujícího designu umožnil adidas Originals ZX 750 rozhýbat svět stylových tenisek a ovládnout ulice.

 

Nakupujte ZX 750 ve vybraných prodejnách A3 SPORT a online na http://www.a3sport.cz/originalszx