Oslavte Valentýna se skleničkou výborného koktejlu z whisky či likéru

front.post
front.public: 07. 02. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Svátek svatého Valentýna se blíží, a pokud stále přemýšlíte, čím letos překvapit svou drahou polovičku, co jí třeba připravit skvělý míchaný drink? Dámy mohou sáhnout po Johnnie Walker Red Rye Finish, skvělé skotské whisky, pánové pak určitě svou vyvolenou potěší delikátním Baileys Chocolat Luxe. Koktejly z těchto dvou skvělých značek rozhodně své lásky nezklamete.


 


Každý chlap miluje whisky


Hledáte-li dárek pro svého výjimečného muže, vsaďte na whisky Johnnie Walker Red Rye Finish. Tato skotská whisky je vyrobena v limitovaném množství od největších expertů na její blending. Na svoji chvíli čekala v sudech po bourbonu a posledních šest měsíců dozrávala v sudech po žitné whiskey. Díky tomu se může chlubit dokonalou kombinací intenzity a sladkosti, ozvláštněné ovocnými tóny a kořením. Kdy jindy darovat tuto výjimečnou whisky svému muži než na Valentýna? Anebo možná lépe, umíchejte mu z ní svůdně červeně zabarvený koktejl Manhattan.


 


Na jeden drink budete potřebovat:  • 5cl Johnnie Walker RED RYE FINISH

  • 2cl sladký vermut

  • kapka Angostura Bitters


Do míchací sklenice vložte led a odměřte všechny tekuté přísady a nápoj promíchejte barovou lžičkou. Pak ho přes sítko nalijte do skleničky a vložte třešničku.


 


Pánové, dodejte frázi „sladký Valentýn“ ten správný význam  


Skleničku, v které se rozeznívají jemné tóny likéru Baileys Chocolat Luxe na ledu, neodmítne snad žádná žena. Když jí k tomu všemu připravíte navíc skvělé občerstvení, budete mít o romantický večer postaráno. Vsaďte na jistotu a dopřejte své drahé polovičce unikátní spojení pravé belgické čokolády a jemné chuti originálního irského likéru, které představuje Baileys Chocolat Luxe. Prémiový likér kromě vynikající jemné irské whisky a čerstvé smetany obsahuje také speciálně vybranou čokoládu z Belgie s vysokým až 45% podílem kakaových bobů s příměsí vanilky z Madagaskaru. Prožijte svátek zamilovaných s lahodnými tóny smetanového likéru, který si nejlépe vychutnáte na ledu, nebo ve vaší oblíbené kávě.


 


Na jeden drink budete potřebovat:  • 50 ml Baileys Chocolat Luxe

  • kostky ledu

  • oblíbené ovoce na ozdobu


Do sklenice vložte pár kostek ledu a zalijte 50 ml Baileys Chocolat Luxe. Lehce promíchejte, aby se uvolnily veškeré tóny. Drink podávejte v koktejlové skleničce se stopkou a na závěr ozdobte ovocem nebo mátovými lístky.