Párty v kapse jménem SSS 1100 BLUE

front.post
front.public: 05. 03. 2018
000-obnoveny-obnoveny

S mobilními reproduktory se dnes roztrhl pytel a na pultech obchodů je najdete ve všech barvách a velikostech. My jsme otestovali mobilní reproduktor Sencor SSS 1100 Blue.


 


Jaká máte základní požadavky na mobilní reprák? Velikost, barva, vzhled a především výdrž a výkon. V módě jsou dnes i odolná outdoorová řešení, které vydrží zimní a podzimní české počasí. Sencor SSS 1100 je v tomto zlatou střední cestou. Rozhodně není nejdražší, ale za svoji cenu nabídne skvělé vlastnosti jak doma u počítače, tak i venku v přírodě na pikniku.


 


 


 


Odolnost a vzhled


Mobilní SSS 1100 je kompaktní voděodolný reproduktor, se kterým si můžete pouštět svoji oblíbenou hudbu z Vašeho telefonu či tabletu pomocí bezdrátové technologie Bluetooth s dosahem až 15 metrů. O silný a čistý zvuk se postarají tři reproduktory o maximálním výkonu 10W. Konstrukce reproduktoru je navržená proti dešti či stříkající vodě, takže se už nemusíte bát, poslouchat hudbu v nepříznivém počasí či u bazénu.


Letní počasí jsme zatím vyzkoušet nemohli tudíž jsme reproduktor Sencod zkoušeli v zimním a podzimním počasí. Konstrukce reprodutoru je vhodná i pro standardní nemehla, protože při běžném pádu z ruky na měkký i tvrdý povrch reproduktor odolal. Díky svojí velikosti umožňuje nejen snadné nošení, ale především snadnou instalaci jak položením, tak zavěšením. Reproduktor je vybaven 1/4" závitem, pomocí kterého lze reproduktor upevnit například na kolo, loď nebo kamkoliv budete chtít. SSS 1100 pro Vás může být perfektním společníkem v jakékoli situaci a kamkoli jdete.


  


Výkona a výdrž


Není nic horšího, neýž když Vám dojde baterie a místo koncertu posloucháte kolemjdoucí. Toto se u Sencor SSS 1100 díky velké dobíjecí baterii o kapacitě 2000mAh, která nabízí přehrávání hudby až 13 hodin prakticky nestane. Jediné na co je třeba dbát je dobíjení když dorazíte domů. Dobíjení je snadné přes micro USB konektor.


Propojení se zdrojem hudby lze buď postaru  přes 3,5mm stereo Jack, nebo klasicky přes Bluetooth, který uvádí 15m dosah. Pokud mu nic nepřekáží otestovali jsme  i 20m. Připojení je velmi snadné a během pár sekund hrajete.


 


Závěr


Mobilní reproduktor Sencor SSS 1100 je skvělá volba. Moderní design, čtyři barevné provedení a dobrý výkon Vás rozhodně nezklame.


Více na http://www.sencor.cz/bluetooth-reproduktor/sss-1100-blue