PUMA IGNITE Limitless SR

front.post
front.public: 01. 03. 2018
000

Nový rok 2018 se nemůže obejít bez funkčních a zároveň sportovně-elegantních bot IGNITE. PUMA nyní představuje hned dvě novinky – upgradované IGNITE Limitless SR a zcela nové IGNITE Flash.


 


Streetově inspirované IGNITE Limitless SR, které nosí The Weeknd, jsou určeny všem aktivním lidem, již se nenechají ničím omezovat. Inovovaná vrchní část je doplněna přizpůsobitelným systémem šněrování TPU umožňujícím dokonalé uchycení. Perfektní tlumení nárazů zajistí nový intuitivní kompresní systém složený z pěny IGNITE a vložky EVA. V ČR jsou k dostání v A3Sportu a v nově otevřené ostravské prodejně Espace Sport.


  


IGNITE Flash evoKNIT pochází z nedávno představené pánské kolekce "24/7", jejíž tváří je Lewis Hamilton, čtyřnásobný mistr světa formule 1. Právě on je dokonalým ztělesněním myšlenky 24/7. Jako člověk, který je neustále v pohybu, potřebuje šatník, jenž se přizpůsobí jeho rychlému tempu a bude funkční jak v tělocvičně, tak i mimo ni. A tento požadavek splňují také kompletně nové IGNITE Flash evoKNIT s přizpůsobivým a prodyšným vrchním materiálem. Podrážka IGNITE zaručuje odpovídající odpružení a pohodlí při jakémkoliv pohybu. V prodeji budou v pánské i dámské verzi v Urban Store, Zoot, A3Sport, Sportisimo a Espace Sport.