PUMA pokračuje v oslavách 50. narozenin tenisek Suede speciálními kolaboracemi

front.post
front.public: 10. 02. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Na limitovaných edicích se podílel například hongkongský designer a tvůrce světoznámých vinylových hraček Michel Lau nebo proslulá značka Hello Kitty.Michael Lau pro milovníky sneakers navrhl edici PUMA x Michael Lau SAMPLE SUEDE inspirovanou vzorovým výrobkem. Rozpracovaný vzhled botám propůjčují mimo jiné ozubené detaily na šněrování, u okraje jazyka a na bočním dekorativním proužku. Tenisky v sobě kombinují odstíny šedé, přičemž světlejší a tmavší plochy jsou na pravé botě vůči levé zrcadlově obrácené. Zajímavým detailem je označení levé a pravé boty na patě nebo grafické zpracování vnitřní stélky do podoby výrobního formuláře.


V Česku má boty v nabídce Footshop a Queens. Stejně tak jsou již v prodeji na e-shopu PUMA.com. Uvedení bot provází krátké video s jejich tvůrcem. Podívat se na něj můžete zde:


 
Dalším narozeninovým dárkem, který si PUMA připravila pro své zákazníky a fanoušky, je dámská kolekce PUMA x Hello Kitty určená pro děti i dospělé. Převládající barvou ikonických Suede je zde jahodově červená doplněná grafikou Hello Kitty na kontrastním bílém pozadí. V Česku budou tenisky dostupné v limitovaném množství pouze ve Footshopu od poloviny února. O něco dříve je bude možné zakoupit na PUMA.com.