Revolve+ sluchátka zdarma

front.post
front.public: 20. 05. 2019
000-obnoveny-

Bose přidává nyní v České republice zákazníkům k Bluetooth reproduktoru SoundLink Revolve+ ve stříbrné barvě sportovní sluchátka SoundSport in-ear zdarma. Akční nabídka je množstevně omezena.


Výhradní distributor produktů Bose pro Českou republiku, spustil akci, během níž dává sportovní sluchátka Bose SoundSport in-ear zdarma k Bluetooth reproduktoru SoundLink Revolve+ ve stříbrné barvě.  Pokud se rozhodujete nad pořízením tohoto špičkového přenosného reproduktoru, který vyzařuje zvuk stejně kvalitně do všech stran kolem sebe a jeho výkon ho předurčuje pro využití během letní taneční party pod širým nebem, máte jedinečnou možnost získat kvalitní kabelová sluchátka určená nejen pro běžný poslech, ale také pro sportovní využití.


Bose SoundLink Revolve+ je ideální letní společník pro milovníky hudby. Jedná se o nejvýkonnějšíBluetooth Reproduktor od Bose, který vytvoří velmi působivou zvukovou kulisu a nabízí skutečně funkční a oceňovaný 360° zvuk. To znamená, že hraje do všech stran kolem sebe stejně kvalitně. Abyste mohli tuhle vlastnost naplno využít, v jeho dně je vestavěn závit, díky kterému ho můžete postavit na fotografickou trojnožku. Revolve+ je vybaven praktickým poutkem pro přenášení, nevadí mu postříkání vodou (jeho konstrukce splňuje normu IPX4) a díky pogumovaným koncům vydrží i méně šetrné zacházení. S využitím aplikace můžete dprospojit dva kusy libovolných reproduktorů řady SoundLink do jednoho páru a získat ještě intenzivnější reprodukci s možností sutečného stereo zvuku.


Bose SoundSport in-earpředstavují ideální volbu pro ty, kteří bez své oblíbené hudby neudělají ani krok a vyžadují kvalitní a působivý zvuk. Jejich provedení s patentovaným uchycením v uších je pasuje do role sportovních sluchátek, která nevypadnou z uší ani při běhu. Dodávána jsou ve dvou variantách s optimalizovanými ovládacími prvky pro Apple a Android, do aktuální akce jsou zahrnuty obě varianty. Součástí balení je praktické ochranné pouzdro s karabinou pro přenášení, které pomáhá také předcházet zamotání kabelu v tašce. 


Sada reproduktoru Bose SoundLink Revolve+ a sluchátek Bose SoundSport in-ear je k dostání u autorizovaných prodejců distributora, společnosti BaSys CS za doporučenou koncovou cenu 7 390 Kč, což odpovídá ceně samostatného reproduktoru. Tato akce je množstevně omezena a platí do vyprodání zásob.