Rock for People vypouští první jména line-upu

front.post
front.public: 14. 12. 2016
000  – obnovený – obnovený
Je to tady. Skutečně vánoční dárek si před svátky přichystali pro fanoušky organizátoři jednoho z nejoblíbenějších hudebních festivalů Rock for People, který vypukne od 4. do 6. července 2017 a to opět v příjemném prostředí Festivalparku v Hradci Králové. A jaká budou jména v rámci line-upu v příštím roce? Fanoušci se mohou těšit na Evanescence, The Bloody Beetroots LIVE, Moose Blood a Foster the People! 

 

“Už tato první jména napovídají, že se pro vás i na příští rok snažíme sestavit výživný multi-žánrový line-up,” zaznělo na sociálních sítích ze strany organizátorů Rock for People.

 

Američtí Evanescence letos na podzim nadělili svým fanouškům předčasný vánoční dárek, když se po několikaleté odmlce vrátili na podia a odehráli sérii koncertů v domácích Spojených státech. V roce 2017 pak vyráží na velké turné a na své cestě Evropou se zastaví i v hradeckém Festivalparku. Těšit se můžeme nejen na jejich největší hity jako je například “Bring Me To Life”, který má na YouTube stěží uvěřitelných 313 miliónů zhlédnutí), ale proslýchá se, že se po dlouhých šesti letech dočkáme i nových věcí.

 

Foster the People na vrcholu 

Americká banda Foster the People jsou na vrcholcích žebříčků jako doma, probojovali se mimo jiné do první trojice Billboard Hot 100 a kromě toho mají na kontě i řadu cen a nominací včetně několika nominací na Grammy a dalších na Brit Awards, NME Awards nebo MTV Europe Music Awards. Na podzim loňského roku trio opustil Cubbie Fink a kapela tak začala psát novou historii. A do nové éry se pánové podle všeho vrhají s vervou sobě vlastní, Mark se v létě v jednom rozhovoru nechal slyšet, že usilovně pracují na svém třetím albu, takže se v Hradci máme rozhodně na co těšit.

 

Ze zcela odlišné hudební galaxie zavítají do hradeckého areálu The Bloody Beetroots LIVE. Ústřední postava “krvavých řep”, Sir Bob Cornelius Rifo, je anomálií skrytou uprostřed poněkud rozmazlených, uhlazených, vyšťavených a mízy zbavených kmenů současné taneční hudby. O tom se ostatně mohli na vlastní oči i uši přesvědčit ti, kteří byli na jeho letošním pražském koncertu, kde vystoupil se svým sólovým projektem SBCR. Na Rock for People se The Bloody Beetroots představí ve své nejsilnější formaci LIVE.

 

Kdo bude další? 

Současně organizátoři festivalu pokračují v představení kapel, které jsou na cestě vzhůru a přinášejí do pestré palety rockové muziky nové a energické barvy a chutě. Takoví jsou i britští Moose Blood, jejichž aktuální album “Blush” dosáhlo na britskou Top Ten a v kategorii UK Rock & Metal Singles Chart dokonce na první pozici.

 

V následujících měsících se postupně budeme dozvídat další zásadní jména, která vystoupí na dalším ročníku Rock for People 2017.