Soutěž o vstupenky na OMV MaxxMotion NASCAR Show a sraz amerických aut

front.post
front.public: 05. 06. 2029
000-obnoveny-

Vyhrajte s námi vstupenky na závodní víkend „OMV MaxxMotion NASCAR Show“, který proběhne poslední červnový víkend na Autodromu Most. Do České republiky se poprvé sjedou legendární americké závodní vozy NASCAR.


Startovní pole NASCAR sestává z ikonických vozů s identickým motorem Chevrolet V8 o objemu 5,8 litru, výkonem 445 koňských sil, manuální čtyřstupňovou „H“ převodovkou a pohonem zadních kol. Auta jsou vybavena karbonovými karoseriemi bez světel (ty tvoří pouze samolepky), dveří a předních bočních oken, což znamená, že do vozů je nutné nastupovat oknem.


Kromě dvou závodů evropské série NASCAR Whelen Euro Series uvidíte také souboje nádherných historických sportovních vozů, které se do Mostu sjedou již potřetí. Chybět nebudou monoposty známé z velkých cen a proslulých světových závodních okruhů. Součástí závodního víkendu bude také sraz historických a amerických vozidel na diváckém svahu.


Ve hře je 10 denních vstupenek na OMV Maxxmotion NASCAR Show, které platí na tribunu, divácký svah i do depa závodních strojů. Každý výherce získá navíc vstupenku na sraz amerických aut, který bude během tohoto víkendu na Autodromu Most probíhat. Součástí oficiálního programu bude i spanilá jízda.


front.quiz_question: Jediným českým zástupcem ve startovním poli jezdců NASCAR Whelen Euro Series je:

Martin Doubek
Tomáš Enge
Michal Penk
front.your_email
front.your_name
front.i_agree front.competition_rules