Sylvester Stallone má Plán útěku vždy

front.post
front.public: 17. 07. 2018
000-obnoveny-obnoveny

V polovině prázdnin dorazí do českých kin thriller s názvem Plán útěku 2, kde se v hlavní roli opět objeví Sylvestar Stallone jako Ray Breslin. 


 


Ten je neustále na útěku - živí se totiž testováním nedostatků zabezpečovacích systémů ve věznicích. Uplynulo už několik let, kdy se stal obětí zrady a musel sáhnout až na dno svých sil, aby unikl z nechvalně známé prosklené Hrobky. Po tomto úspěchu mu prestiž ještě stoupla, získal množství nových zakázek a nyní čelí nové velké výzvě. Jeden z členů jeho týmu zmizí a ocitne se v tajném technologickém zařízení s příznačným názvem Hádes. Tajemná organizace v něm vězní unesené osoby, které disponují důležitými informacemi nevyčíslitelné hodnoty. Bohatí obchodníci, tajní agenti, politici
i mezinárodně hledaní zločinci - nikomu z nich se zatím nepodařilo dostat se ven. Jediná cesta pro Ray Breslina tak znovu vede směrem dovnitř.


  


Na scénáři se podílel, stejně jako v předchozím díle, Miles Chapman, režie se tentokrát ale ujal Steven C. Miller. Kromě svalovce Stalloneho se můžete těšit na herce a wrestilingového závodníka zároveň Dava Bautistu, který si již zahrál ve velkých filmech jako Spectre, Strážci Galaxie Vol.2 nebo v nejnovějších Avengerech. Své místo má ve filmu i Curtis Jackson známý především jako americký rapper 50 Cent.


 


Snímek bude mít premiéru v českých kinech 26. července.