Trénujte s novým voděodolným přehrávačem Walkman®

front.post
front.public: 24. 04. 2017
000-obnoveny-obnoveny

Nová vodě a prachu odolná série WS620 Walkman®  od Sony vám umožní trénovat tak, jak to máte nejraději, ať už ve vodě či na souši. Tento odolný bezdrátový přehrávač typu „vše v jednom“ je nyní vybaven bezdrátovou technologií Bluetooth® a perfektně se hodí pro delší a náročnější tréninky.


 


Používejte Walkman v každém ročním období, v dešti, na přímém slunci, ve sněhu nebo na moři


Série WS620 se skládá z modelů NW-WS623 (4GB) a NW-WS625 (16GB), dvou impozantních sportovních bezdrátových přehrávačů Walkman®, které byly zkonstruovány tak, aby odolaly jakýmkoli podmínkám, ve kterých se vám nejlépe trénuje. Jsou vhodné do teplot pohybujících se od -5 do 45°C a zároveň jsou prachuvzdorné se stupněm krytí IP6X, takže odolávají drobným částečkám. Tato série Walkman® je dokonalým společníkem pro tréninky na pláži, nebo pokud se rádi během horkého dne osvěžíte plaváním, jistě oceníte, že jsou oba modely vodotěsné a mohou se ponořit až do hloubky dvou metrů po dobu 30 minut, ať už jste v bazénu nebo v moři.


 


Zkonstruovány pro rychlost, intenzitu a odolnost                                                        


Můžete se spolehnout, že vám pohodlně padnou, protože jejich tvar byl navržen ergonomicky tak, aby byly menší, tenčí a užší a o 35 % menší než řada WS610. V nabídce budou v černé, modré, limetkově žluté nebo šedavě bílé a jejich zdokonalená ergonomie zajistí, že zůstanou na svém místě, ať už budete dělat cokoli.


 


Doprovodí vás na cestě k úspěchu


Vůbec poprvé přináší Sony u voděodolného přehrávače Walkman® unikátní technologii nazvanou Ambient Sound umožňující poslouchat okolní zvuky. Díky ní k sobě můžete nechat pronikat zvuky ze svého okolí, pokud si to budete přát, a váš trénink venku pak bude lepší.


 


S novou sérií WS620 můžete trénovat celé hodiny, ať už jste kdekoli. Jednoduchá volba režimu Ambient Sound vám jediným dotykem umožní, abyste kromě hudby zřetelně vnímali také okolní zvuky, takže uslyšíte při vytrvalostním cyklistickém tréninku i cvrlikání ptáků, aniž byste si museli vyndat sluchátka. Také vám umožní mluvit s tréninkovým partnerem nebo trenérem a neunikne vám jediný takt.


 


Vstaňte, připravte se a vyrazte


Rychlé nabíjení Quick Charge umožňuje nabít Walkman za pouhé 3 minuty tak, že budete připraveni na nepřerušovaný šedesátiminutový trénink. Při úplném nabití můžete poslouchat v pohybu svoji oblíbenou hudbu až 12 hodin.


 


Jednoduchost ve své nejdokonalejší podobě


Připojte jednoduše svůj Walkman® k počítači, přetáhněte si skladby, které si chcete poslechnout způsobem „drag & drop“. Pak můžete rovnou vyrazit ze dveří – připraveni dobýt svět s nejlepšími rytmy v uších, ale bez nadbytečných zařízení, které by vás tížily. Nebo můžete jednoduše připojit svůj chytrý telefon přes Bluetooth® nebo jediným dotykem prostřednictvím NFC a můžete streamovat přímo z telefonu svůj oblíbený seznam skladeb, bez kterých si trénink nedovedete představit.