UŽIJTE SI LOVECKOU SEZÓNU

front.post
front.public: 20. 10. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Myslivost se vrátila do hry a lovecké vášni čím dál více propadají lidé v produktivním věku. Patříte mezi ně? Pak určitě víte, jak důležitý je výběr správného vybavení.


 


Ve Fjällräven věříme, že jedině funkční vybavení vyrobené s ohledem na přírodu vám může zajistit dokonalé zážitky. Ať už se rozhodnete pro kolekci určenou pro aktivní lov (Lappland), pro dlouhé pobyty v přírodě (Värmland), či pro řadu loveckého oblečení určeného na střelnici, na posed a vhodného i na pondělní poradu (Sörmland).


V letošním roce Fjällräven rozšiřuje lovecké vybavení o produkty vyrobené z udržitelné vlny se 100% dohledatelným původem. Ta je navíc získávána ze zbytků z výroby tak, aby se snížilo množství energie nutné k výrobě nové vlny. Vlna je přirozeným regulátorem tepla, odvádí pot a je odolná proti zápachu. Navíc umožňuje pohybovat se tiše a volně, což je základem pro pobyt v přírodě.


 


Tip:Batoh Fjällräven Lappland Hike 15


Tento všestranný, odolný batoh, vyrobený z materiálu G-1000 HeavyDuty Eco S s voděodolnou nylonovou podšívkou 500D, je ideální pro aktivní lovce. Jeho úzký profil zaručuje, že perfektně sedí na zádech a snižuje tak riziko zachycení batohu do větví nebo podrostu. Záda jsou vyrobena z tvrzené vlny, která je skvělou a udržitelnou alternativou k syntetickým materiálům. Směs vlny a polyesteru v poměru 80:20 zaručuje nejen pevné provedení, ale také poskytuje tepelně regulační vlastnosti a zajišťuje přirozenou odolnost vůči zápachu. 


  


Tip:Spodní prádlo Värmland Woolterry Half zip a Värmland Woolterry Long Johns


Spodní prádlo Värmland Woolterry Half zip a Värmland Woolterry Long Johns vyrobené z udržitelné vlny se 100% dohledatelným původem vzniklo ve spolupráci se společností Aclima. Je navrženo tak, aby efektivně regulovalo vlhkost a zajistilo suchý pocit na pokožce. Je proto ideální volbou pro lov v chladných dnech, kdy se potřebujete soustředit spíše na zvěř než na tělesnou teplotu. Hladký vnější povrch zaručuje praktičnost a pohodlí při kombinaci s dalšími vrstvami. 


 


Nezapomínejte na detaily 


Detaily jsou to, na čem záleží, stejně tak jako každý moment, kdy jste vy a příroda v perfektní harmonii. Doplňky jsou důležitou součástí, která zpříjemní pobyt v lese i zkušeným lovcům. Pořiďte si do lesa stylové vychytávky a užijte si loveckou sezónu v její plné kráse.   


 


Tip:Equipment belt 


Praktický pásek na vybavení vyrobený z přírodně vyčiněné kůže, který se nosí na bundě. Pásek je vybaven kovovým kroužkem ve tvaru písmene D a karabinovým háčkem pro upevnění nože, lahve na vodu a dalších věcí, které chcete mít po ruce. Nechybí kožené poutko na vlastní karabinu.


 


Tip: Game Strap  


Kožený popruh s poutky pro přenášení drobné kořisti při lovu je vyroben z pevné přírodně vyčiněné kůže s výrazně zrnitým povrchem, který s používáním získává na kráse. Popruh je vybaven praktickou a snadno použitelnou kovovou karabinou.


  


Tip:AmmoCase


Elegantní a funkční malé pouzdro s držáky pro pět kuluvých a čtyři brokové náboje. Dá se rozložit pro přehlednost obsahu a zavřít na tichý patentní knoflík. Díky kompaktnímu formátu ho lze snadno zasunout do kapsy nebo brašny. Na zadní straně je poutko pro možnost připevnění na opasek.