Vychutnejte si White Walkera

front.post
front.public: 03. 10. 2018
000-obnoveny-obnoveny-2018-05-25-09-31-25-108

Limitovanou řadu skotské whisky Johnnie Walker inspirovanou seriálem Hra o trůny


 


Johnnie Walker si nemohl nechat uniknout vzácné jmenné spojení s White Walkers neboli Bílými chodci, jež jsou jedněmi z řad ústředních postav seriálu produkce HBO, Hra o Trůny. Proto vytvořil unikátní limitovanou edici White Walker, která se nepochybně stane hitem letošních Vánoc.


 



 


Blend této whisky, kterou stvořil George Harper, zahrnuje hned několik seriálových symbolik. V srdci tohoto inovativního blendu jsou single malt whisky z jedněch z nejsevernějších palíren Skotska, palíren Cardhu a Clynelish. Protože kam Bílí chodci vstoupí, tam okamžitě vše vychladne, je i tato whisky speciálním blendem, jež si nejlépe vychutnáte namražený. Náhodný není ani její obsah alkoholu, který činí 41,7 %. Číslo 1 odkazuje na jeden trůn, kterého se snaží všichni zmocnit.  Sedm na 7 království, jež o něj bojují. Chuťově vás whisky překvapí jemnými tóny vanilky, karamelizovaného cukru a lesního ovoce.


Samotný design lahve je pak naprosto fascinující. Na první pohled zaujme sněhově bílé provedení s výraznou změnu typického panáčka. Ten je oblečen do brnění a místo ikonické hole drží meč. To ale není vše! Když láhev namrazíte, díky speciální technologii inkoustu citlivého na teplotu vystoupí modré žíhování a slogan: „Winter is here“ neboli „Zima je zde.“


Limitovanou edici whisky White Walker o objemu lahve 0,7 l nyní můžete zakoupit za doporučenou cenu 990,- ve vybraných e-shopech, například na http://www.alkohol.cz. Od listopadu ji naleznete také na prodejnách.