Vyhrajte jízdu v opravdové formuli!

front.post
front.public: 13. 04. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Máte rádi adrenalin, zběsilou jízdu a monoposty Formule 1? Tak se zúčastněte soutěže se stanicemi Sport1, Sport2 a Effective Racing o jízdu v opravdové formuli na Masarykově okruhu v Brně.


 


Ukažte, co pro vás znamená Formule 1! Jedinou fotkou vyjádřete, co pro vás královna motorsportu znamená, nahrajte fotku na web: http://soutez-sport1tv.cz a zážitek na celý život může být váš!


Základem soutěže jsou přímé přenosy na stanicích Sport1 a Sport2! Pak už se ale fantazii meze rozhodně nekladou. Někteří sledují nejrychlejší závody na světě v motoristické kukle, jiní v modelu Formule 1 nebo klidně rovnou na třech obrazovkách zároveň.


 


Hledáte inspiraci? Podívejte se na zajímavé fotografie vašich kolegů: 


Stejně jako ve Formuli 1 i v soutěži Sport1, Sport2 mohou uspět jen ti nejlepší. A zde to budou čtyři nejoriginálnější příspěvky z České republiky, jejichž autoři získají příležitost utkat se v motokárových závodech o jedno z míst na velkém zážitkovém dni na Masarykově okruhu v Brně s profesionální závodní stájí Effective Racing. Tam si v závodním speciálu Alfa Romeo 147 GTA zasoutěží o hlavní výhru, jízdu ve Formuli Renault 2.0.


Nejlepší příspěvky vybere odborná komise, ve které naleznete třeba komentátory Tomáše Richtra a Števa Eiseleho nebo závodníky Josefa Krále a Richarda Gondu.


Soutěž je na webových stránkách: http://soutez-sport1tv.cz.