Vyhrajte sluchátka MDR-V55 od Sony

front.post
front.public: 11. 09. 2019
000-obnoveny-

 


Vychutnejte si nezaměnitelný zážitek z poslechu hudby, ale i sledování filmů a videí. Díky profesionálním sluchátkům MDR-V55 od Sony, která jsou oblíbená mezi Dj‘s po celém světě, nebudete vnímat nic jiného než hudbu samotnou. Zpříjemněte si cestování i domácí pohodu s komfortním designem sluchátek a odměňte se jedinečně silnými basy a čistotou zvuku při všech stupních hlasitosti.


 


Pokud máte smysl pro styl a jste milovníci kvalitní hudby, model MDR-V55 je stvořen přímo pro vás. Sluchátka ve vás dovedou vyvolat pocit, že stojíte uprostřed hudebního klubu. Díky dunivým basám a flexibilním křivkám se budete soustředit pouze a jen na hudbu. Robustní design a výběr z různých barevných variant ocení každý, kdo si zakládá na stylových doplňcích. Díky svému skládacímu designu se navíc snadno vejdou do každé tašky a za pomoci otočných mušlí skvěle sedí na hlavě a filtruje vnější šum, takže naprosto izoluje veškerý okolní ruch.Měkký profilovaný pásek a polstrovaná mušle zajišťuje pohodlí i po hodinách nošení, takže si můžete užívat jejich komfortní nošení po celý den.


basy a výšky jsou slyšet v rozsahu 5–25 000 Hz, takže zajistí čistý zvuk při každé hlasitosti. Měkký profilovaný pásek a polstrovaná mušle zajišťuje pohodlí i po hodinách nošení, díky tomu můžete svou oblíbenou hudbu poslouchat komfortně klidně celý den.


Více naleznete na http://www.sony.cz


VYhrává odpověď 1 a 1000.


front.quiz_question: Jakou velikost má neodymový reproduktor sluchátek MDR-V55?

40mm
50mm
60mm
front.your_email
front.your_name
front.i_agree front.competition_rules