Xperia XZ Premium Dual

front.post
front.public: 06. 02. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Ať už se chystáte oslavit svátek svatého Valentýna na večeři, v kině nebo na romantické procházce, vybavte se jedinečnou Xperia XZ Premium Dual od Sony s průlomovým fotoaparátem Motion Eye™ a funkcí Super slow motion, díky které budou všechny vaše důležité momenty uchovány v té nejvyšší kvalitě.


 


Xperia XZ Premium Dual od Sony


Xperia XZ Premium Dual od Sony je vyzbrojena fotoaparátem Motion Eye™ s funkcí Super slow motion, který zaznamenává 960 snímků za sekundu a dokáže zpomalit pohyb čtyřikrát víc než jakýkoli jiný smartphone. Prediktivní záznam zůstává vždy o krok před akcí, neboť začíná ukládat snímky do mezipaměti ještě dříve, než stisknete spoušť. S technologií, která vychází z proslulých fotoaparátů Sony, budou vaše snímky ohromující i při slabém osvětlení. Nový snímač Exmor™ RS pro mobilní zařízení má větší pixely a spolu se špičkovým objektivem Sony G Lens dosahuje čistších a ostřejších snímků.


 


Xperia XZ Premium Dual má také jako první smartphone na světě displej HDR s rozlišením 4K, který využívá stejnou technologii jako televizory Bravia od Sony. Umožní vám sledovat nejnovější 4K HDR obsah s unikátními barvami, čistotou, ostrostí a kontrastem. Xperia XZ Premium Dual je voděodolná, prachotěsná a ještě odolnější díky sklu Corning® Gorilla® Glass 5, které kryje přední i zadní část zařízení a povyšuje krásu a odolnost telefonu na novou úroveň. Nyní je k dostání také v perleťově rudé barvě ‘Rosso’, což je nejlepší dárek na Valentýna.


Více naleznete na https://www.sonymobile.com/cz/