Zapal krabici!

front.post
front.public: 15. 05. 2020
000-obnoveny-

Letos bude grilování o pytel uhlí jednodušší. Možná znáte tu situaci. Pozvete své přátele na grilování a hodinu jste diskvalifikováni ze společenského dění, protože šaškujete kolem podpalování uhlí na grilu, zatímco se kamarádi už vesele baví.


Tak s tím je naštěstí konec. Pár chytrých hlav se na jihu Španělska dalo dohromady, šikovně zabalili prémiové dřevěné uhlí do krabice z recyklovaného papíru a vzniklo EAZYBBQ.


  


Trik je v tom, že krabici ze spodu zapálíte, postavíte na gril a jdete popíjet vychlazené pivko s kamarády. Uhlí samotného se ani nedotknete. Do půl hodinky celá krabice shoří a uhlí máte rozpálené na steaky. Žádné podpalovače, žádná chemie, tři velikosti balení pro malé stolní i velké zahradní grily. Balení je navíc v ochranné fólii, takže nepráší, nešpiní a je možné je skladovat i v bytě, a to po neomezenou dobu.Uvnitř EAZYBBQ je dubové či akátové uhlí nejvyšší kvality ze dřeva certifikovaného FSC. (FSC - dřevo z odpovědně obhospodařovaných lesů). Šikovného řešení od EAZYBBQ si všimla i odborná porota ve Francii a udělila EAZYBBQ ocenění za inovaci v oboru DIY Dům a zahrada.