Zastřihovače vousů Panasonic

front.post
front.public: 01. 10. 2018
000-obnoveny-obnoveny

Na rozdíl od žen si pánové na bohaté koupelnové výbavě nepotrpí. O důvod více investovat do toho nejlepšího.


 


Pro rebela i hipstera


Pánové si občas rádi dopřejí rebelský look bez každodenního holení. Nenechte se však zmást, rebelský rozhodně neznamená neupravený. Ať už zvolíte třídenní strniště nebo dlouhé týdny pěstované vousy, v obou případech pomůže zastřihovač vousů Panasonic ER-GB96.


Díky silnému motoru si přístroj poradí i s hustými, nepoddajnými vousy, které upraví bez nepříjemného tahání. Nová čepel s rozšířenými hroty sestřihne více vousů najednou a lépe zachytí i ty, které jsou blíže k pokožce nebo se neposlušně kroutí. Troufáte si na dlouhé vousy? S tímto přístrojem jejich úpravu určitě zvládnete. K dispozici jsou tři nástavce na úpravu délky zastřižení od 0,5 po 30 mm v 58 krocích v intervalu 0,5 mm, takže změna vizáže je otázkou několika minut.Nástavec pro detailní zastřihávání o šířce 5 mm je ideální pro přesnou úpravu oblastí jako muška či knír.


  


Pro detailistu


Zastřihovač vousů Panasonic ER-GD60se vyznačuje zcela novým konstrukčním provedením ve tvaru písmene "I", které umožňuje nejen snadné holení či zástřih vousů, ale i jejich tvarování. Díky nové konstrukci a napevno zabudované čepeli s úzkými štěrbinami téměř nedochází ke kontaktu pokožky s čepelí, takže se eliminuje nežádoucí podráždění.


Strojek je mimořádně vhodný i pro vyznavače módních upravených vousů. Jeho konstrukce a omyvatelné čepele s délkou 35 mm vyrobené pomocí špičkové japonské technologie umožňují ostrý přechod mezi dokonale oholenou pletí a vousy. K dispozici je nástavec v podobě hřebene s nastavitelnou délkou zástřihu v rozmezí 0,5 - 10 mm (v krocích po 0,5 mm) a speciální nástavec dlouhý 10 mm umožňující precizní práci v citlivých místech (například pod dolním rtem). K dosažení plného stavu baterie potřebuje strojek hodinu, následně jej lze používat nepřetržitě 50 minut.