Známe tajemství rockové star Roberta Planta

front.post
front.public: 05. 07. 2019
000  – obnovený – obnovený

Legendární zpěvák jedné z nejznámějších rockových skupin všech dob Led Zeppelin – Robert Plant má radši českou kachnu než hamburgery. I hvězda světového formátu si Čechy zamilovala díky jídlu, a to ne ledajakému.  Nestárnoucí Robert Plant si už při první návštěvě naší vlasti zamiloval typicky českou kuchyni. Své o tom ví i kuchaři, kteří mu připravovali raut před koncertem. Za pěkně vypadající jednohubky dostali málem padáka. Už teď se klepou strachy, co si zpěvák vymyslí příště.  


 


Každá známá osobnost má své vrtochy, někdo si přeje tuny ovoce a jiný se koupe pouze ve vodě z ledovců. Bývalému frontmanovi skupiny Led Zeppelin stačí ke štěstí pořádné české jídlo.


Robert Plant nedá dopustit na pečenou kachnu. Jednou jsme si objednali právě toto jídlo před koncertem, ale příprava trvala dlouho a zpěvák už musel na stage. Nemohli jsme dopustit, aby byl Robert během koncertu hladový, tak jsme nechali dovést kachny až do zákulisí. Robert měl neuvěřitelnou radost, a jakmile se posilnil, dostalo vystoupení ty správné grády,“ vzpomíná na peprné chvíle s Robertem Platem jeho manažer David Šindelář.  


 


Musím přiznat, že když jsme seděli v restauraci a viděl jsem nervózně poklepávajícího Roberta, který se nemohl dočkat svého oblíbeného pokrmu, bylo mi trochu úzko. Ve chvíli, kdy nám číšník po několikáté řekl, že musíme ještě chvíli vydržet, dostal jsem nápad, že mu ty kachny přivezeme. Nakonec vše dopadlo dobře a obavy se rozplynuly. Jakmile jsem viděl Roberta, který si spokojeně pochutnával na české specialitě, věděl jsem, že je všechno tak, jak má být,“ dodává Šindelář.