Hra barev a chutí

front.post
front.public: 13. 02. 2018
000-obnoveny-obnoveny

VAPIANO přichází s receptem, jak vdechnout chladným šedým dnům život! Už žádný stesk po slunci, pestrých barvách a dobré náladě. Speciální menu Colorlicious rozehraje všechny vaše smysly a skvěle vás občerství.


 


Ne, ani v zimě nemusí naše chutě a oči strádat. A ano, i v zimě se dá jíst nápaditě a z „fresh“ potravin. Stačí, když se k tomu postaví mistři vapianisté a za chvíli před vámi stojí oběd nebo večeře, díky kterým snadno zapomenete, že za oknem je pod nulou a ráno se vám nechtělo vstávat. Chybí vám dnes spíš červená, žlutá nebo zelená? Možná právě barva napoví, jestli si tentokrát máte vybrat polívku, salát, pizzu nebo těstoviny a dáte-li si navrch ještě dezert. I v případě menu Special Colorlicious můžete být kreativní a každé z nabízených jídel si nechat upravit přesně tak, jak to máte rádi. Vapianisté milují zákazníky, kteří vědí, co chtějí i ty, kteří potřebují poradit.


 


Ve VAPIANO jsou všechny suroviny čerstvé v každém období a za každého počasí. Zapomeňte na unavenou zeleninu nebo bylinky! V téhle restauraci všechny ingredience vypadají a chutnají přesně tak, jakoby vám je farmář právě utrhl pod nosem. Nezáleží, jestli si z nich necháváte připravit něco speciálního, originálního anebo stálou klasiku, z VAPIANA budete právě teď odcházet ještě s větším úsměvem než kdy jindy. Nenechte se příliš unést, abyste nezapomněli na kabát!


Menu Special Colorlicious najdete v obou VAPIANO pražských restauracích – v Quadriu i v OC Chodov – a také ve všech dalších VAPIANO provozovnách na světě. To abyste věděli, že když si oblíbíte žlutý salát nebo červené těstoviny, nebudete nikde strádat.  


 


http://www.vapiano.cz


 


NOVÉ MENU:


 


ŽLUTÝ SALÁT 169 Kč


Žlutá čočka, žluté kostičky manga, cibule, jarní cibulka, kostičky žluté papriky v delikátním žlutém curry dresinku na friseé salátu. Posypáno kozím sýrem a koriandrem.


 


ŽLUTÁ BRAMBOROVÁ POLÉVKA malá 39 Kč, velká 49 Kč


Krémová bramborová polévka s jarní cibulkou, krutony nebo křupavou slaninou.


  


ČERVENÉ TĚSTOVINY 169 Kč


Červené campanelle se sušenými rajčaty, bílou cibulí a červenými cherry rajčaty v omáčce pesto rosso s červeným vínem, máslem, černým pepřem, bazalkou a citronovou kůrou. Ozdobeno kousky buvolí mozzarelly.


 


ČERNÁ PIZZA 159 Kč


Černa pizza s barbecue-rajčatovým základem, červenými fazolemi, kostičkami žluté a červené papriky, žlutou kukuřicí, italskou slaninou a mozzarellou. Ozdobeno zakysanou smetanou a koriandrem.


 


ZELENÝ KOŠÍCEK 49 Kč


Chutný, sladký košíček s vanilkovým krémem, čerstvým kiwi a meruňkovou marmeládou.


 


 


 


VAPIANO


Mezinárodní síť restaurací VAPIANO se specializací na italskou kuchyni vznikla v roce 2002 v Hamburku. Svým inovativním konceptem „Fresh Casual Dining“ tehdy značka odstartovala novou kategorii gastronomických služeb. Dnes má VAPIANO 201 restaurací ve 32 zemích na 5 kontinentech.