Mercedes-Benz G63 AMG za milion dolarů

front.post
front.public: 11. 08. 2019
time00-kopie – obnovený-kopie – obnovený – obnovený – obnovený – obnovený – obnovený – obnovený

Kanadská firma Inkas vstoupila na trh se zajímavým nápadem, kdy skloubila maximální komfort s bezpečností na základu Mercedes-Benz G63. Díky tomuto jedinečnému projektu vzniklo netradiční opancéřované monstrum s cenovkou jeden milion dolarů.


Je sice pravdou, že se třída G vyrábí již od roku 1979, ovšem tentokrát půjde o zběsilý počin, který si podle odvážného postoje společnosti Inkas cestu k zákazníkům nalezne. Pojďme se podívat co nakonec získá třída G navíc za “nepatrných” 20 milionů korun.


 


Firma Inkas a Mercedes


Společnost Inkas není na automobilovém trhu žádným nováčkem, sestavování prvotřídních vozů zahájila již v letech 1993. Z počátku svého podnikání se zaměřovala tyze na úpravu vozů z oblasti bezpečného dopravení zásilek a hotovosti. Díky slibným ohlasům a referencím se dostala i ke státním zakázkám , kdy se starala o výrobu vězenských autobusů pro americké vězně. Pak už to byl jen nepatrný krůček k úpravě osobních aut. Ať už se firma podepsala pod celou řadu luxusních sedanů nebo Toyot se slušným pancéřováním, tak Mercedes-Benz G63 je malým zjevením vyčnívajícím nad ostatní dosavadní výtvory.   


 Mimořádně kvalitní výroba


Při výrobě se opravdu nezapomnělo ani na sebemenší detail. Když komfort, tak za pořádný peníz. Právě z těchto důvodů naleznete v prodlouženém rozvoru ty nejkvalitnější materiály. Použité dřevo a kůže dosahuje stejných kvalit jako u špičkových vozů značky Rolls-Royce. Sedadla jsou vybavena vyhříváním i důmyslným masážním systémem. O maximální komfort na palubě vozu se stará mimořádně kvalitní multimediální systém s dostatečně velkou obrazovkou. Všechny klasické funkce jako je odvětrávání, osvětlení nebo sedadla se samozřejmě ovládají přes iPad, který je zabudovaný mezi sedadly. Nechybí ani držák na zbraně nebo limitovaná edice psacích per od MontBlanc. Díky jednomu peru povyskočila cena automobilu o 500 tisíc korun, tak co vy na to - líbí se vám tato obrněná limuzína?