Nová řada špičkových multitoolů Leatherman FREE

front.post
front.public: 19. 04. 2019
000-obnoveny-

Značka Leatherman uvádí na trh zcela novou sérii multitoolů s označením FREE. Více než 35 let vývoje a zdokonalování na základě zpětných vazeb od uživatelů daly vzniknout nové unikátní technologii.


 


Magnetické pojistky proti otevření, ergonomický design a snadný přístup z vnější strany multitoolu. Díky tomu všemu jsou nové multitooly Leatehrman ještě odolnější a praktičtější. Propracovaná dílna sbalená do kapsy s pětadvacetiletou zárukou – to jsou nové multitooly Leatherman FREE.


Tým konstruktérů a inženýrů Leatherman využil 35 let zkušeností a zpětnou vazbu dlouholetých zákazníků jako základ pro vývoj zcela nového produktu.


Všechny nástroje vyrobené pod platformou FREE nabízejí:  • přístup ke všem nástrojům z vnějšku bez nutnosti použití nehtu

  • vlastní magnetickou architekturu zajišťující plynulé otevírání

  • nový systém zamykání, který výrazně snižuje tření spojené s novými elastomerovými pružinami, díky čemuž je FREE ještě odolnější

  • design s texturou poskytující atraktivní design a zároveň lepší a pohodlnější úchop


Buď připraven, buď FREE!


V rámci platformy FREE vznikly celkem tři nové série multitoolů Leatherman. První P-série, uváděná na trh v dubnu 2019, je lehkým, odolným a víceúčelovým nástrojem na bázi kleští.  Multitooly P2 a P4 jsou vybaveny 20 výkonnými nástroji, opláštění se vyznačuje texturovaným ergonomickým designem, vnitřek je pak vybaven revoluční magnetickou architekturou, která umožňuje snadnější otevírání a zavírání nástrojů. Všechny nástroje jsou snadno přístupné z vnějšku, tudíž pomocí jedné ruky.


Nástroje T2 a T4 ze série T, která přijde na pulty v červnu 2019, se vyznačují osmi až deseti vysoce funkčními nástroji v kompaktním provedení, díky čemuž jsou ideální pro každodenní nošení. Tyto kapesní nástroje se rovněž chlubí texturovaným designem a inovativními magnetickými pojistkami.


 


Nejužitečnější nástroj je takový, který máte pořád po ruce


Třetí série z řady FREE, tzv. K-série, bude uvedena na trh v srpnu 2019. Jedná se o kolekci víceúčelových zavíracích nožů s vysoce kvalitní ocelovou čepelí o délce 3,35“. V designu se odráží textura, která je podpisem nové éry Leatherman, navíc stejně jako předchozí série obsahuje patentované magnetické uzávěry s prémiovou designovou rukojetí a osm dalších nástrojů umístěných v rukojeti.


Na multitooly se vztahuje tradiční záruka 25 let.


Více informací o nových multitoolech Leatherman FREE najdete na http://www.leatherman.cz.